TV LED Sony KD-55XG8505 promocja 2021

Cena3599.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 55 "

OpisWybrane cechyPrzekątna matrycy [cal] 55"
Gniazda HDMI 4
Klasa energetyczna A
Zgodny z uchwytem ściennym VESA 300 × 200 mm
przejrzyj realistyczne kolory

Niesamowite obrazy 4K dzięki procesorowi 4K HDR Processor X1,
- System Acoustic Multi-Audio™ gwarantujący niebywałe wrażenia,
- Wyszukuj rozrywkę głosowo na platformie Android TV.


Obraz i dźwięk współgrają nieprzeciętnie

Daj się porwać realistycznemu obrazowi i niezwykłemu dźwiękowi. Bardzo szczegółowe obrazy w połączeniu z technologią Sound-from-Picture Reality™ dają fascynujące efekty audiowizualne.


Procesor obrazu 4K HDR Processor X1

Dzięki technologii Object-based HDR remaster nasz procesor 4K HDR Processor X1 kreuje pokaźniejszą głębią, wyraźniejsze tekstury i naturalne kolory. Czyste, jaśniejsze odcienie powodują, że obraz jest wyjątkowo realistyczny.


Sound-from-Picture Reality

System Acoustic Multi-Audio to dwa dodatkowe głośniki wysokotonowe znajdujące się z tyłu telewizora, które w połączeniu z głośnikami bass reflex odpowiadają za system Sound-from-Picture Reality. Gdy obraz i dźwięk dokładnie ze sobą współgrają, oglądanie staje się jeszcze bardziej fascynujące.


wyświetlacz TRILUMINOS Display

Odkryj żywe, realistyczne kolory dookoła. Technologia TRILUMINOS Display korzysta z szerokiej palety odcieni, zapewniając wierne odwzorowanie odcieni i odcieni.


Dostrzeż najdrobniejsze szczegóły obrazu dzięki technologii 4K X-Reality PRO

technologia 4K X-Reality PRO zbliża każdy obraz do rozdzielczości 4K, zapewniając nieszablonową czystość obrazu. Obrazy są wyostrzane i ulepszane w czasie rzeczywistym, co powoduje, iż każdy element książek i biblioteki jest rewelacyjnie widoczny.


technologia object-based HDR remaster

Dzięki remasteringowi obiektowemu HDR odcień poszczególnych obiektów na ekranie jest analizowany, a ich kontrast trafnie regulowany, w przeciwieństwie do większości telewizorów, w których kontrast jest dostosowywany wyłącznie w oparciu o krzywą kontrastu między czernią i bielą. Jako że obiekty są remasterowane pojedynczo, ten telewizor odtwarza lepszą głębię, tekstury i bardziej realistyczny obraz.


Przewody zgrabnie i schludnie ukryte

Przewody w podstawie. Sprytny system ich ukrycia pozwoli cieszyć się rozrywką bez rozpraszania uwagi plątaniną przewodów za telewizorem.


Nagrywanie na dysk twardy USB: telewizor zmienia się w nagrywarkę cyfrową

Zapisuj swoje ulubione programy telewizyjne na zewnętrznym twardym dysku USB,radować się nimi, kiedy masz na to ochotę. Do rozpoczęcia zapisu można wykorzystać przycisku lub programatora czasowego. Funkcja ta pozwala nagrywać programy telewizji cyfrowej na dowolny dysk twardy USB o obszerności do 2 TB. Żeby rozpocząć nagrywanie oglądanego programu, starczy nacisnąć przycisk REC. Nagrywanie zatrzyma się samoczynnie po zakończeniu programu.