TV LED Sony KDL-32RE400 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem TV LED Sony KDL-32RE400 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1199.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Telewizor SONY LED KDL-32RE400 DARMOWY TRANSPORT
1199.99
ELECTRO.pl
Telewizor SONY LED KDL-32RE400
1199.99
Media Expert

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 32 "
Rozdzielczość 720p - HD Ready
Funkcje Smart TV
Format obrazu 16/9
Złącza HDMI 2
Złącza USB 2
Wejścia Euro 1
Szerokość 82.6 cm
Pobór mocy 41 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0.5 W
Standard Vesa 100 x 200
Klasa energetyczna A

Opis

Telewizor SONY LED KDL-32RE400 technika High Dynamic Range dla rzeczywistego obrazu Dzięki technologii High Dynamic Range (HDR) szczegóły normalnie utracone w najciemniejszych i najjaśniejszych obszarach zostają zachowane, co daje o mnóstwo bardziej dynamiczny obraz.

zobacz fakturę błyszczącej metalowej powierzchni skrzydła samolotu i światło słoneczne odbijające się od kadłuba. Dostrzeż najdrobniejsze szczegóły obrazu dzięki technice X-Reality™ PRO technika przetwarzania obrazu X-Reality™ PRO interpoluje wszystkie piksele, dając idealną przejrzystość obrazu.

Ponieważ analizowane są pojedyncze kadry, każda scena zostaje porównana z naszą specjalną bazą danych, w celu udoskonalenia wyświetlanego obrazu, a także zmniejszenia szumów, dając w wyniku czego ponadprzeciętnie realistyczny obraz.

Różnica jest wyraźna i przejawia się w naturalnym wyglądzie szczegółów. Wytwarzany do słuchania: ClearAudio+ Naturalnie wyglądający obraz zasługuje na odpowiednią oprawę dźwiękową. Dzięki trybowi ClearAudio+ dźwięk z telewizora zdaje się dobiegać ze wszelkich stron.

Muzyka, dialogi i efekty przestrzenne stają się czystsze i skrupulatniejsze, niezależnie od źródła nagrania. Zarządzanie przewodami Wyrzuć przewody z widoku. Wszystkie przewody można skrupulatnie ukryć z tyłu telewizora i schować w stojaku, żeby utrzymać ład i porządek.

Przód bez przewodów Ukryj wszystkie przewody z dekoderów albo odtwarzaczy Blu-ray w unikatowej podstawie. Wąska rama o wyglądzie aluminium Wąska rama powoduje, iż telewizor jest smukły i wygląda wyjątkowo niebanalnie, pozwalając skupić wzrok na ekranie i radować się wyśmienitą rozrywką.

Jego efektowne aluminiowe wykończenie sprawia, że telewizor perfekcyjnie się prezentuje, nawet kiedy jest wyłączony. Motionflow™ XR: płynna akcja na ekranie Ciesz się płynnym obrazem i dużą ostrością szczegółów nawet podczas prędkich akcji dzięki technologii Motionflow.

Działanie tej innowacyjnej technologii polega na generowaniu i wstawianiu dodatkowych obrazów między klatki oryginalnego materiału. Jej działanie polega na generowaniu i wstawianiu dodatkowych obrazów między klatki oryginalnego materiału, z uwzględnieniem kluczowych elementów wizualnych na przystępnych klatkach.

Niektóre modele są wyekwipowane w funkcję wstawiania ciemnych klatek, która zapobiega rozmywaniu obrazu i nadaje mu prawdziwie kinowy wygląd. Stabilne brzmienie dzięki technologii Clear Phase Telewizory BRAVIA™ korzystają z mocnego modelu komputerowego do analizy i niwelowania niedokładności w pracy głośników.

Jest to możliwe dzięki bardziej skrupulatnemu „próbkowaniu" częstotliwości głośników. Uzyskane dane są stosowane do wyrównania charakterystyki częstotliwościowej głośnika i zapewnienia czystego, naturalnego, przyjemnego w słuchaniu dźwięku.

technika DSEE: przywracanie szczegółów w cyfrowym dźwięku video z Internetu o niskiej rozdzielczości, programy z internetowych serwisów telewizyjnych, pliki audio poddane silnej kompresji... Są materiały, po których trudno spodziewać się korzystnej jakości dźwięku.

To efekt cyfrowej kompresji, z którą zwykle konsoliduje się utrata wielkiej ilości informacji. Technologia Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) umożliwia jednak zrekonstruowanie utraconych częstotliwości (zwłaszcza wysokich) i gwarantuje naturalne, bardziej przestrzenne brzmienie.

Nagrywanie na dysk twardy USB: telewizor zmienia się w nagrywarkę cyfrową Możesz nagrywać programy telewizji cyfrowej na podłączony dysk twardy USB o pojemności do 2 TB, a następnie odtwarzać je w dowolnym momencie.

Do rozpoczęcia zapisu można zastosować przycisku albo programatora czasowego. W celu rozpoczęcia rejestracji oglądanego programu wystarczy nacisnąć przycisk REC; na końcu programu nagrywanie samoczynnie się wyłączy.

Obsługa wielu formatów nagrań z nośników USB Odtwarzaj ulubioną treść cyfrową z dowolnej pamięci USB. Odtwarzanie z nośników USB z obsługą wielu formatów pozwoli odtworzyć praktycznie każdy materiał, w tym muzykę, filmy wideo i kolekcje fotografii.

Obsługa szerokiego wachlarza kodeków zagwarantuje maksymalną uniwersalność. Po prostu podłączasz i odtwarzasz. Technologia S-Force Front Surround: dźwięk rodem z kina Przenikający dźwięk przeniesie Cię w sam środek akcji.

technologia S-Force Front Surround naśladuje sposób, w jaki mózg koreluje źródła dźwięku, i adekwatnie modyfikuje stopnie głośności, opóźnienia oraz widma fal w dwukanałowym dźwięku stereo. Emulacja trójwymiarowego pola dźwiękowego zagwarantuje bogate, wierne brzmienie w rozległej strefie.

Model Nazwa/rozmiar(s) Procesor Kontrast odcień Motion Wzornictwo Smart TV Pilot A1 65"/163.9cm 55"/138.8cm OLED One Slate Design with Acoustic Surface™ Aluminiowy pilot z funkcją poleceń głosowych XE93 65"/163.9cm 55"/138.8cm Flush Surface Panel Pilot z funkcją poleceń głosowych XE90 75"/189.3cm 65"/163.9cm 55"/138.8cm 49"/123.2cm Slim Aluminium Pilot z funkcją poleceń głosowych XE85 75"/189.3cm 65"/163.9cm 55"/138.8cm (85" dostępne w XD85) 75" 65" 55" Slim Aluminium Pilot z funkcją poleceń głosowych XD83 49"/123.2