TV LED Sony XR-55A83J promocja 2022

Cena6499.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 55 "

Opis

Zanurz się w głębi obrazu i dźwięku OLED przełomowy procesor Zachwyć się głębią barw i kontrastem telewizora SONY OLED A83J. Jest to zasługą rewolucyjnego procesora Sony Cognitive Processor XR, który wykorzystuje ludzką perspektywę, by analizować i optymalizować setki tysięcy komponentów w czasie rzeczywistym.

Kontrast XR OLED Pro postępowa technologia Kontrast XR OLED Pro dostosowuje jasność wyświetlanego obrazu do intensywnych świateł i głębokiej czerni w zacienionych scenach. XR Triluminos Pro Dzięki tej technice, paleta kolorów generowanych poprzez telewizor SONY OLED X83J jest wyraźnie szersza.

To sprawia, iż uzyskujesz niesłychaną pełnię i głębię obrazu. Ulubione filmy i seriale nabiorą nowych odcieni i dostrzeżesz nawet najsubtelniejsze różnice odcieni w każdej scenie. XR HDR Object-based Remaster technika ta odpowiada za odpowiednie ustawienie kontrastu poszczególnych elementów przedstawionych na ekranie.

dzięki czemu, iż są one analizowane pojedynczo, zyskujesz idealną głębię, a także jakość obrazu. Wszystkie detale są wyraźnie od siebie oddzielone, a Ty zachowujesz komfort oglądania ciemnych scen, na przykład odgrywanych nocą albo w trakcie deszczu.

4K XR Super Resolution Telewizor SONY A83J za sprawą efektywnego procesora skaluje treści o słabszej jakości,przystosować je do rozdzielczości 4K. Dzięki temu nawet starsze produkcje wyglądają zniewalająco.

Wyraźniejszy obraz nawet w dynamicznych scenach Niektóre telewizory w scenach szybkich akcji wyświetlają zamazany obraz. Dzięki technice Motion Clarity dynamiczne i szybkie sceny pozostają wyraźne, ponieważ pomiędzy obrazy i sceny wstawiane są specjalnie generowane czarne klatki obrazu.

Rezultat to mniejsze rozmazanie i obszerniejsza płynność ruchu. HDMI 2.1 Telewizor SONY A83J jest wyposażony w interfejs HDMI 2.1, który może działać w oparciu o innowacyjne technologie. To oznacza powiększoną przepustowość lepszą jakość obrazu w stosunku do poprzednich wersji interfejsu HDMI.

Możesz cieszyć się prawdziwie wysoką jakością obrazu! Acoustic Surface Audio + Dzięki technologii Acoustic Surface Audio+ dźwięk dobiega prosto ze środka ekranu. Wytwarzają go potężne siłowniki za wyświetlaczem.

Ich wibracja sprawia powstanie dźwięku, który przemieszcza się z obrazem. Dźwięk przestrzenny XR Uzyskaj dźwięk przestrzenny za sprawą funkcji XR Surround. Dzięki czemu uzyskany jest dźwięk 3D bez konieczności wykorzystywania głośników sufitowych albo zwróconych do góry.

Wzornictwo Bezramkowa kompozycja nadaje temu telewizorowi finezyjny wygląd i skupia całą uwagę na tym, co najważniejsze — obrazie. Stylistyka One Slate Telewizor SONY A83J za sprawą swojego surowego wykończenia nadzwyczajnie wpasuje się do każdego wnętrza.

na dodatek wyświetla grafikę i prywatne fotografie, pozwala wybierać motywy wygaszacza ekranu i zapewnia funkcje zegara. Wygodne sterowanie Pracą telewizora SONY X83J możesz sterować za pomocą pilota ze szczotkowanego aluminium lub używając komend głosowych.

dzięki czemu, że urządzenie zastosowany mikrofon, możesz po prostu mówić do telewizora, by wyszukać ulubione filmy czy programy. Czujka światła Dzięki zaimplementowaniu czujnika światła, telewizor SONY X83J samoczynnie dostosowuje parametry jasności obrazu.

Dzięi temu jednocześnie w słoneczny dzień, jak i późnymi wieczorami obraz jest ostry i błogi dla naszych oczu. Zawartość zestawu Zakupując telewizor SONY OLED A83J, otrzymujesz urządzenie podstawowe, podstawę stołową, pilot, kabel zasilający, a także baterie.

Zadbaj o swoją wygodę W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie. Nasi specjaliści zamontują podstawę, ustawią urządzenie we wyszczególnionym miejscu i podłączą do istniejącej i sprawnej instalacji.

ponadto uruchomimy telewizor po raz pierwszy i zaprogramujemy dostępne kanały telewizji naziemnej. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.