TV LED TCL 40S5200 promocja 2022

Cena1399.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:TCL
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 40 "

Opis

HDR: zniewalające, szczegółowe obrazy z wysokim poziomem skrupulatnej kontroli oświetlenia i poprawy jasności. Może na dodatek widocznie powiększyć współczynnik kontrastu, aby zapewnić ulepszony obraz. Micro Dimming analizuje zawartość telewizora w setkach oddzielnych stref,przypasować jasność i ciemność.

Jakość obrazu jest po prostu lepsza i rozpieszcza oczy. Będziesz radować się fantastycznymi wrażeniami wizualnymi z sporym kontrastem, zwłaszcza w ciemności. Wzmocnij rozrywkę dzięki ulepszonemu dźwiękowi Dolby Audio.

gwarantuje krystaliczną czystość, łatwo słyszalne dialogi, perfekcyjną szczegółowość i realistyczny dźwięk przestrzenny, dzięki czemu ulubiona rozrywka jest jeszcze lepsza. Funkcja Smart Volume telewizora TCL samoczynnie dopasowuje głośność programu, eliminując w ten sposób nagłe wahania dźwięku, przede wszystkim występujące w trakcie przełączania kanałów lub podczas emisji reklam telewizyjnych.

T-cast to zintegrowana funkcja przystępna wyłącznie dla TCL. Umożliwia obsługę telewizora przy pomocy smartfona. Przesyłaj najnowsze filmy i seriale na obszerniejszy , a także z możliwością przesyłania obrazu i dźwięku na urządzenie mobilne, możesz radować się bezustanną rozrywką w każdym zakątku domu.

„Jaka jest pogoda w Londynie? Chcę obejrzeć film akcji. " Korzystając z wyszukiwania głosowego, nie musisz oglądać nieprzystępnego paska nawigacyjnego, możesz prosto uzyskać to, co lubisz, pytając....