TV LED TCL 55C825 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem TV LED TCL 55C825 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
TCL 55C825 Mini LED, QLED TV DVB-T2/HEVC
4199.00
OleOle!
TCL 55C825 Mini LED, QLED TV DVB-T2/HEVC
4199.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:TCL
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 55 "

Opis

Telewizor TCL 55C825 MiniLED Uderzająca jasność, precyzyjna kontrola kontrastu WYSOKOWYDAJNY ekran MINI LED WYRAZISTA JASNOŚĆ: Tysiące mini-diod LED zagwarantuje niesamowitą jasność, eksponuje prześwietlenia i bogatsze, bardziej realistyczne działanie HDR starannA KONTRAST KONTRASTU: starannie kontrolowane mini-diody LED w aktywnym podświetleniu matrycowym gwarantują zapierający dech w piersiach kontrast, zdolny do wyświetlania głębsza czerń i jaśniejsza biel równocześnie, dla obszerniejszej głębi, szczegółowości i rozmiaru.

unikatowe barwy z QLED TV Dzięki najnowocześniejszej technice kropek kwantowych Telewizor TCL 55C825 MiniLED zagwarantuje autentyczne kinowe odcienie z ponad miliarda barw i odcieni. Wszystkie kolory, które mogą uchwycić kamery kinowe.

pozwalają na uzyskanie poziomu odwzorowania kolorów, szczegółów i głębi, które nie posiadają sobie równych w żadnym innym telewizorze LED lub OLED. 4K HDR Premium: Niesamowite detale obrazu i porażająca jasność Najnowszym standardem dla treści UHD jest High Dynamic Range.

HDR PREMIUM zagwarantuje o ulepszone wrażenia z zakresu dynamiki z uderzającą jasnością, nieszablonowymi szczegółami cieni i wyjątkowo dokładnymi kolorami. Ciesz się niesamowitą szczegółowością obrazu, zgodnie z zamierzeniami twórców filmu.

Obraz, który widzisz, jest tak szczegółowy, jak w prawdziwym świecie. Zanurz się w głębi szczegółów! 4K HDR PREMIUM obejmuje technologię Quantum Dot, podświetlenie Mini LED i natywną wyrazistość ruchu 100Hz na telewizorach TCL.

HDR MultiFormat: Niesamowite odcienie niezależnie od źródła zachwycający HDR niezależnie od źródła. Istnieje niemało sposobów na uzyskanie najkorzystniejszej jakości obrazu 4K HDR na telewizorze: HDR10, HDR HLG, HDR10 +, HDR DOLBY VISION.

Ten Telewizor TCL 55C825 MiniLED obsługuje je wszystkie! Upewnij się, że możesz w pełni użyć możliwości telewizora 4K HDR: cokolwiek uwielbiasz treści Dolby Vision na Netflix, Disney + lub HDR 10+ na Amazon Prime Video, ten telewizor 4K HDR TCL zawsze będzie obsługiwał najlepszy format.

GAME MASTER PRO: Zostań mistrzem Gry Graj jak zawodowiec! Dla graczy responsywny telewizor jest tak samo ważny jak telewizor z prawidłowym obrazem. Nowy standard HDMI 2.1 umożliwia szybsze odświeżanie, w tym 4K przy 100/120 klatek na sekundę.

HDMI 2.1 zagwarantuje jeszcze zgodność z najnowszymi generacjami konsol do gier i zezwala na takie funkcje, jak ALLM (tryb Auto Low Latency) i VRR (Zmienna częstotliwość odświeżania). ALLM umożliwia konsoli do gier wideo lub karty graficznej PC automatyczne przełączanie telewizora w tryb gry, co gwarantuje wyjątkowo szybkie opóźnienie wejścia w gry telewizyjne poniżej 15 ms * VRR eliminuje efekty lagów, drgań i rozdzierania klatek, gwarantując płynną i bardziej szczegółową rozgrywkę.

System dźwiękowy ONKYO 2.1 z Dolby Atmos: Przestrzenny efekt kinowy 3D w Twoim dom Wciągający dźwięk kinowy w Twoim domu. Kolekcja TCL C82 posiada wciągające rozwiązanie dźwiękowe 2.1 ONKYO z głośnikami skierownymi do przodu.

gwarantuje niesamowicie wciąg...