TV LED TCL 55P815 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem TV LED TCL 55P815 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
TCL telewizor 55P815
2499.00
Mall.pl
TCL 55P815
2499.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:TCL
Kategoria:Telewizory LED
Przekątna ekranu 55 "
Tuner DVB-T, DVB-C, DVB-S

Opis

4K HDR PRO: świetny kontrast, żywe, skrupulatne kolory i najdrobniejsze detale
Najnowszym standardem dla zawartości 4K UHD jest High Dynamic Range. Rozszerza wyraźnie zakres kontrastu i koloru. HDR PRO zapewnia zniewalające szczegółowe obrazy z starannym odwzorowaniem jasnych i ciemnych odcieni. Ponadto HDR PRO w połączeniu z Wide Color Gamut zapewnia świetną jakość High Dynamic Range, zapewniając czystsze i bogatsze barwy. Ciesz się jaśniejszymi i głębszymi obrazami, pokaźniejszym kontrastem, zwiększonym zakresem odcieni i detali, jak nigdy dotąd.

SMART HDR ulepsza natywny HDR i konwertuje SDR na HDR.
Ponieważ zawartość i źródła HDR nie są jeszcze tak lubiane, SMART HDR jest w stanie ulepszyć zawartość typowego zakresu dynamicznego (SDR) do jakości obrazu podobnej do HDR, dzięki temu widzowie mogą cieszyć się wszystkimi ulubionymi treściami o najwyższej możliwej jakości obrazu. W dodatku w natywnej zawartości HDR SMART HDR dynamicznie polepsza zawartość i dopasowuje ją do możliwości ekranu. Poprzez identyfikację sceny AI i HDR, SMART HDR poprawia równocześnie ciemne, jak i jasne sceny. W ciemnych scenach uzupełnia poziom jasności, żeby wyrazić obiekty ukryte w ciemniejszych cieniach. W jaśniejszych scenach SMART HDR rozszerza poziom współczynnika kontrastu, aby odróżnić obiekty od tła. To sprawia, iż obraz jest bardziej warstwowy, bogatszy, co skutkuje większą ilością szczegółów obrazu na ekranie w celu uzyskania ogólnie udoskonalonego obrazu.

Motion Clarity Pro dla udoskonalonej płynności obrazu
Dużo się dzieje na ekranie a Ty nie chcesz przegapić żadnego szczegółu. Pomagamy zredukować rozmycie obrazu na ekranie i ograniczyć do minimum ślady ruchu - Od dzisiaj oglądanie za każdym razem będzie transparentnie czyste.

Dolby Vision - Atmos: niesamowity realizm, który zobaczysz, usłyszysz i poczujesz jak nigdy dotąd.
Dolby Vision HDR zagwarantuje niezwykłe kolory, kontrast i jasność na ekranie, zmieniając wrażenia podczas oglądania. Dolby Atmos przenosi Cię do historii z poruszającym się dźwiękiem, który płynie wokół ciebie z zapierającym dech w piersiach realizmem.

Android TV do prostej i nieograniczonej rozrywki.
Android TV: najszczególniej progresywna wersja do łatwej i nieograniczonej rozrywki. Android TV jest zaopatrzony w zastosowany Google Home i Google Assistant. Znajdź najnowszy hit, przejrzyj wynik meczu albo przyciemnij światła w salonie - a wszystko to bez przerywania oglądania. Nowoczesne funkcje, takie jak obraz w obrazie (PIP), nietrudne przełączanie zadań, konta wielu użytkowników lub ustawienia boczne powodujące, iż ulubione treści wszelkich członków rodziny są zawsze w pierwszej kolejności.

Dzięki zaimplementowaniu nowoczesnego rozwiązania sterowanie głosowe telewizora TCL z systemem Android powoduje, iż życie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.
Telewizory TCL Android TV oferują możliwość korzystania z zestawu głośnomówiącego (bez wykorzystania rąk). Bez pilota możesz używać głosu do uzyskiwania dostępu, uruchamiania i kontrolowania treści, włączania telewizora, przełączania wejść, regulacji głośności, wyszukiwania treści i innych czynności na odległość. To takie proste, rozmawiaj z telewizorem tak, jak z przyjaciółmi!

Alexa pozwala kontrolować Twój świat głosem
Amazon Alexa mieszka w chmurze i za każdym razem staje się mądrzejsza. Poproś Alexę o odtwarzanie muzyki, słuchanie wiadomości, sprawdzanie pogody, regulację głośności telewizora, zmianę kanału telewizyjnego, sterowanie inteligentnym domem i nie tylko.

Oglądaj Netflix w jakości 4K HDR
Netflix to jeden z największych internetowych kanałów telewizyjnych na świecie, proponujący szereg programów, spośród których każdy może wybrać coś dla siebie. Oglądaj programy przygotowane specjalnie dla Ciebie, w tym oryginalne seriale wyprodukowane poprzez Netflix oraz nagradzane filmy i dokumenty. Dzisiaj przystępne w jakości 4K UHD HDR.

Oglądaj filmy na YouTube w jakości 4K HDR
Dzięki YouTube możesz zobaczyć to, co ogląda cały świat: od najpopularniejszych teledysków, przez gry video i popularne programy rozrywkowe, po wiadomości i niemało więcej. Subskrybuj ulubione kanały, udostępniaj filmy znajomym i oglądaj je na dowolnym urządzeniu. Teraz dostępne w jakości 4K UHD HDR.

Amazon Prime Video
Tysiące popularnych filmów i programów telewizyjnych, wielokrotnie nagradzanych Prime Originals i sport na żywo. Plus bezpłatnA wysyłka w jeden dzień na miliony produktów. Oglądaj gdziekolwiek. Zatrzymaj w dowolnym momencie.

Disney +. Najkorzystniejsze historie ze świata w jednym miejscu.
Odkryj najkorzystniejsze historie z Disneya, Pixara, Marvela, Gwiezdnych wojen i National Geographic w jednym miejscu. Od hitowych filmów po nieśmiertelne klasyki i świeże produkcje - każdy odszuka coś dla siebie.

szykowny, bezramowy metalowy design z centralnym standem.
Brak ramki z przodu dla większego ekranu i obrazu, który pokochasz. Ta wyjątkowo smukła budowa wykorzystuje metal, dzięki czemu jest nie tylko wykwintnym, ale także trwałym elementem rzemiosła, który będzie pasował do Twojej przestrzeni. Dodatkowo wyszukany metalowy stojak (stand) centralny, dzięki czemu ten wielki telewizor można prosto umieścić na dowolnej powierzchni w domu. Elegancja łączy się z produktywnością, zapewniając idealną harmonię.