TV LED TCL 65C715 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem TV LED TCL 65C715 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
TCL 65C715 QLED
2999.00
Neonet.pl
-18%
Telewizor TCL 65C715 65'' QLED 4K Android TV
2999.00
Media Expert
TCL telewizor 65C715
3644.00
Mall.pl

Parametry

Producent:TCL
Kategoria:Telewizory LED
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje WiFi, Smart TV
Klasa energetyczna A+

Opis

Wybrane parametry
  • wariant matrycy QLED
  • Przekątna 65"
  • technologia odświeżania PQI (Picture Quality Index): 2400
  • System operacyjny Android
Ultra cienti telewizor QLED C715
nieszablonowy telewizor QLED marki TCL, dzięki któremu na nowo odkryjesz przyjemność z oglądania telewizizji. Zachwyć się wspaniałym obrazem, wysokim kontrastem i naturalnymi kolorami.
linia C71 łączy w sobie ultra cienką konstrukcję, jakość obrazu 4K HDR PREMIUM z Kropka kwantową, Dolby Vision, HDR10 + i najbardziej progresywnym systemem Smart TV: Android TV z wbudowanym Asystentem Google.
niezrównane odwzorowanie odcieni
Dzięki najnowocześniejszej technologii kropek kwantowych telewizor TCL gwarantuje autentyczne kinowe odcienie z ponad miliarda odcieni i odcieni. Wszystkie barwy, które mogą uchwycić kamery kinowe. Umożliwiają uzyskanie poziomu odwzorowania barw, szczegółów i głębi, które nie posiadają sobie równych w żadnym innym telewizorze LED lub OLED.
4K HDR PREMIUM
Najnowszym standardem dla treści UHD jest High Dynamic Range. HDR PREMIUM gwarantuje o ulepszone wrażenia z zakresu dynamiki z uderzającą jasnością, wyjątkowymi szczegółami cieni i bardzo skrupulatnymi kolorami. Ciesz się niesamowitą szczegółowością obrazu, zgodnie z zamierzeniami twórców filmu. Obraz, który widzisz, jest tak szczegółowy, jak w prawdziwym świecie. Zanurz się w głębi szczegółów!
Nie przegap żadnych szczegółów
Dzięki HDR10+ na telewizorze TCL będziesz radować się bogatym i realistycznym obrazem, niezależnie od tego, czy sceny są ciemne czy jasne. HDR10+ zagwarantuje, że każda scena jest dokładnie zoptymalizowana pod kątem odcieni, kontrastu i najdrobniejszych szczegółów.
Android TV do łatwej i nieograniczonej rozrywki
Android TV jest zaopatrzony w wbudowany Google Home i Google Assistant. Znajdź najnowszy hit, zobacz wynik meczu lub przyciemnij światła w salonie - a wszystko to bez przerywania oglądania. Postępowe funkcje, takie jak obraz w obrazie (PIP), nietrudne przełączanie zadań, konta wielu użytkowników albo ustawienia boczne powodujące, iż ulubione treści wszystkich członków rodziny są za każdym razem w pierwszej kolejności.
OK Google, jaki film mi polecisz?
Telewizory TCL Android TV oferują możliwość korzystania z zestawu głośnomówiącego (bez użycia rąk). Bez pilota możesz używać głosu do uzyskiwania dostępu, uruchamiania i kontrolowania treści, włączania telewizora, przełączania wejść, regulacji głośności, wyszukiwania treści i innych czynności na odległość. To takie proste, rozmawiaj z telewizorem tak, jak z przyjaciółmi!
Poznaj Asystenta Google
Android TV teraz z wbudowanym Asystentem Google. Poznaj swojego Asystenta Google. Zadawaj mu pytania i wydawaj polecenia. To Twój własny asystent Google, za każdym razem gotowy do pomocy.
Poznaj Alexę
Amazon Alexa mieszka w chmurze i za każdym razem staje się mądrzejsza. Poproś Alexę o odtwarzanie muzyki, słuchanie wiadomości, sprawdzanie pogody, regulację głośności telewizora, zmianę kanału telewizyjnego, sterowanie inteligentnym domem i nie tylko.
Filmy produktu
;enablejsapi=1&version=3&playerapiid=ytplayer