TV LED TCL 65C715 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem TV LED TCL 65C715 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3190.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
TCL 65C715 QLED TV
3190.00
RTV EURO AGD
TCL 65C715 QLED TV
3399.00
OleOle!
Telewizor TCL QLED 65C715
3399.00
Media Expert
TCL telewizor 65C715
3699.00
Mall.pl
TCL 65C715 QLED
3699.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:TCL
Kategoria:Telewizory LED
Rozdzielczość 4k - 3840 x 2160
Funkcje WiFi, Smart TV
Klasa energetyczna A+

Opis

Wybrane parametry
  • wariant matrycy QLED
  • Przekątna 65"
  • technologia odświeżania PQI (Picture Quality Index): 2400
  • System operacyjny Android
Ultra cienti telewizor QLED C715
nieszablonowy telewizor QLED marki TCL, dzięki któremu na nowo odkryjesz przyjemność z oglądania telewizizji. Zachwyć się wspaniałym obrazem, wysokim kontrastem i naturalnymi kolorami.
linia C71 łączy w sobie ultra cienką konstrukcję, jakość obrazu 4K HDR PREMIUM z Kropka kwantową, Dolby Vision, HDR10 + i najbardziej progresywnym systemem Smart TV: Android TV z wbudowanym Asystentem Google.
niezrównane odwzorowanie odcieni
Dzięki najnowocześniejszej technologii kropek kwantowych telewizor TCL gwarantuje autentyczne kinowe odcienie z ponad miliarda odcieni i odcieni. Wszystkie barwy, które mogą uchwycić kamery kinowe. Umożliwiają uzyskanie poziomu odwzorowania barw, szczegółów i głębi, które nie posiadają sobie równych w żadnym innym telewizorze LED lub OLED.
4K HDR PREMIUM
Najnowszym standardem dla treści UHD jest High Dynamic Range. HDR PREMIUM gwarantuje o ulepszone wrażenia z zakresu dynamiki z uderzającą jasnością, wyjątkowymi szczegółami cieni i bardzo skrupulatnymi kolorami. Ciesz się niesamowitą szczegółowością obrazu, zgodnie z zamierzeniami twórców filmu. Obraz, który widzisz, jest tak szczegółowy, jak w prawdziwym świecie. Zanurz się w głębi szczegółów!
Nie przegap żadnych szczegółów
Dzięki HDR10+ na telewizorze TCL będziesz radować się bogatym i realistycznym obrazem, niezależnie od tego, czy sceny są ciemne czy jasne. HDR10+ zagwarantuje, że każda scena jest dokładnie zoptymalizowana pod kątem odcieni, kontrastu i najdrobniejszych szczegółów.
Android TV do łatwej i nieograniczonej rozrywki
Android TV jest zaopatrzony w wbudowany Google Home i Google Assistant. Znajdź najnowszy hit, zobacz wynik meczu lub przyciemnij światła w salonie - a wszystko to bez przerywania oglądania. Postępowe funkcje, takie jak obraz w obrazie (PIP), nietrudne przełączanie zadań, konta wielu użytkowników albo ustawienia boczne powodujące, iż ulubione treści wszystkich członków rodziny są za każdym razem w pierwszej kolejności.
OK Google, jaki film mi polecisz?
Telewizory TCL Android TV oferują możliwość korzystania z zestawu głośnomówiącego (bez użycia rąk). Bez pilota możesz używać głosu do uzyskiwania dostępu, uruchamiania i kontrolowania treści, włączania telewizora, przełączania wejść, regulacji głośności, wyszukiwania treści i innych czynności na odległość. To takie proste, rozmawiaj z telewizorem tak, jak z przyjaciółmi!
Poznaj Asystenta Google
Android TV teraz z wbudowanym Asystentem Google. Poznaj swojego Asystenta Google. Zadawaj mu pytania i wydawaj polecenia. To Twój własny asystent Google, za każdym razem gotowy do pomocy.
Poznaj Alexę
Amazon Alexa mieszka w chmurze i za każdym razem staje się mądrzejsza. Poproś Alexę o odtwarzanie muzyki, słuchanie wiadomości, sprawdzanie pogody, regulację głośności telewizora, zmianę kanału telewizyjnego, sterowanie inteligentnym domem i nie tylko.
Filmy produktu
;enablejsapi=1&version=3&playerapiid=ytplayer