Stacja pogody HYUNDAI WS8446 Czarny (8590393269976) promocja 2020

Cena129.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:HYUNDAI
Kategoria:Termometry i stacje pogodowe

Opis

wyszukana i przejrzysta stacja meteorologiczna
Domowa stacja meteorologiczna Hyundai WS8446 zainteresuje na pierwszy rzut oka wyszukanym designem i barwnym wyświetlaczem. Na nim można szybko i łatwo znaleźć wszystkie konieczne i pokaźne informacje. Precyzyjny czas jest sterowany sygnałem radiowym DCF 77. Stacja demonstruje również aktualną datę a nastawić można i budzik.

mnóstwo {pomocn|przydatn)ych danych
Stacja meteorologiczna Hyundai WS8446 szybko stanie się ulubionym wspólnikiem na każde rano. Szybkim spojrzeniem na nią łatwo sprawdzisz aktualną zewnętrzną temperaturę, wilgotność powietrza i prognozę pogody na najbliższe godziny. Temperaturę zewnętrzną stacja mierzy w zakresie od -30°C do +50°C, wewnętrzną od 0°C do +50°C. Sprawą oczywistą jest pamięć maksymalnej i minimalnej namierzonej wartości.

Stacja może pokazywać temperaturę namierzoną aż z trzech zewnętrznych czujników równocześnie. Możesz, tak łatwo uzyskać przegląd o temperaturach w różnych częściach domu, jako jest np. Piwnica, garaż, ale również zewnętrzna szklarnia itd. Wyrób jest zasilany bądź z sieci elektrycznej, lub z baterii. Po rejestracji na www.hyundai-electronics.cz uzyskasz oprócz tego do każdej stacji meteorologicznej Hyundai przedłużoną gwarancję 40 miesięcy.