timi verona marki Medivon promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem timi verona marki Medivon oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 149.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-25%
Medivon Timi Verona
149.00
RTV EURO AGD
-25%
Medivon Timi Verona
149.00
OleOle!
Termometr MEDIVON Timi Verona
198.19
Avans.pl

Parametry

Producent:Medivon
Kategoria:Termometry

Opis

użyteczny, wielofunkcyjny i głównie skrupulatny termometr na podczerwień jest tym, czego precyzyjnie Ci potrzeba. W trybie pomiaru czoła lub trybie obiektu, możesz bez problemu uzyskać skrupulatny i prędki pomiar temperatury ciała dziecka czy temperatury różnorodnych przedmiotów.

Jest kompletnie bezszelestny w użyciu i nie zakłóca snu dziecka. Pomiar temperatury trwa tylko kilka sekund. Nie trzeba również przykładać zimnych komponentów do ciała. Termometr Timi Verona jest zaprojektowany tak żeby lepiej radził sobie przy pomiarze w rozmaitych warunkach atmosferycznych.

Dodatkowym atutem jestwyświetlacz, który po pomiarze powyżej 38,2 poziomów Celsjusza podświetli się na czerwono. Funkcja samoczynnego wyłączania po30 sekundach zadba o oszczędność energii. Prawidłowo zaprojektowany termometr z konwencjonalnym designem, zaspokoi wszystkie zapotrzebowania Twoje oraz bliskich Ci osób....