Termometr bezdotykowy wielofunkcyjny KT-30 promocja 2019

Cena130.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie SENDPOL24.pl

Parametry

Producent:HI-TECH MEDICAL
Kategoria:Termometry
Rodzaj bezdotykowy

Opis

Termometr HI-TECH MEDICAL KARDIO-TEST KT-30 na podczerwień zaprojektowano do pomiaru temperatury ciała lub wybranej powierzchni przy użyciu technice promieniowania podczerwonego. Termometr na podczerwień nie jest inwazyjny, więc jest łatwiejszy i komfortowojszy w użyciu konwencjonalne termometry doustne, pod ramię, do odbytnicze lub douszne. Jest rzeczywiście „bezkontaktowym" termometrem. Umożliwia pomiar temperatury ciała dorosłych i dzieci bez konieczności dotykania skóry. Dzięki KT-30 nie ma zapotrzebowania wprowadzania sondy termometru do jakiejkolwiek części ciała twojego niemowlęcia. Śpiące niemowlę nie obudzi sie w trakcie kiedy termometr będzie w użyciu ani nie odczuje żadnego dyskomfortu w trakcie jego użycia kiedy nie śpi.

Termometr bezdotykowy HI-TECH MEDICAL KARDIO-TEST KT-30 posiada funkcję trójkolorowej identyfikacji poziomu temperatury: przy pomiarze temperatury na czole, gdy temperatura jest < od 37,3 st C zapali się ekran zielony, gdy temperatura jest >= 37,4 - > 37,9 st C, zapali się ekran pomarańczowy, gdy >= 38,0 st C, zapali się ekran czerwony.


Ultranowoczesny design
. Nieszablonowy, nowoczesny i użyteczny kształt.

Podstawowe cenchy termometru bezdotykowego HI-TECH MEDICAL KARDIO-TEST KT-30

1. Urządzenie służące do pomiaru temperatury ciała (przy użyciu cyklu dynamicznej korekcji uwzględniającej temperaturę otoczenia względem temperatury ciała) lub powierzchni wybranego przedmiotu.
2. Pomiary przeprowadzane są wyłącznie przy użyciu sondy na podczerwień do pomiaru temperatury, o wysokim stopniu precyzyjności pomiaru i jednostajnym działaniu.
3. Funkcja alarmu w sytuacji podwyższonej temperatury ciała.
4. Funkcja pamięci 32 ostatnich wyników.

5. Podświetlany ekran cyfrowy LCD.
6. Dwa tryby pomiaru temperatury: skala Fahrenheita i Celsjusza, do wyboru.
7. Tryb automatycznego oszczędzania energii; termometr wyłącza się, jeśli nie jest wykorzystywany.
8. Nieznaczny rozmiar, przemyślana kompozycja i wygodna obsługa.
9. Dobór trybu pomiaru temperatury na czole albo powierzchni przedmiotów o temperaturze niższej niżeli 60°C i emisyjności równej 0,95.

10.Identyfikacja poziomu temperatury: 3 odcienie


Termometr bezdotykowy HI-TECH MEDICAL KARDIO-TEST KT-30 w odróżnieniu od innych elektronicznych termometrów zezwala na pomiar temperatury bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z zamianą jednorazowych kapturków bądź także przeprowadzania cyklu dezynfekcji, a równocześnie w sposób całkowity likwiduje możliwość przenoszenia drobnoustrojów. Dzięki zaimplementowaniu funkcji bezdotykowego mierzenia temperatury, dokonujemy łatwo i bezinwazyjnie pomiarów temperatury u dzieci.

HI-TECH MEDICAL KARDIO-TEST KT-30 to progresywny termometr, w którym zastosowano technologię pomiaru na podczerwień Termometr cechuje się wysoką starannością.precyzyjność ta została potwierdzona badaniami klinicznymi. Wykonanie precyzyjnego pomiaru temperatury trwa zaledwie 0,5 sekundy. Poręczny ekran LCD łatwy odczyt wyniku. Dzięki zaimplementowaniu podświetlanego ekranu możemy dokonywać i odczytywać wyniki w nocy.

Termometr HI-TECH MEDICAL KARDIO-TEST KT-30 ma funkcję alarmu gorączki

Funkcja pamięci umożliwia wyświetlenie wartości 32 ostatnich wyników po wciśnięciu stosownego przycisku. Sygnał dźwiękowy oznacza zakończenie pomiaru i możliwość odczytu wartości temperatury na wyświetlaczu. Funkcja alarmu w sytuacji podwyższonej temperatury, przy pomiarze temperatury na czole, gdy temperatura jest wyższa od ustawionej termometr stwarza alarm ostrzegający użytkownika o potencjalnej gorączce. Funkcja automatycznego wyłączania zniża zużycie baterii. Obudowa jest produkowaną z trwałego plastiku, zapewniającego najwyższy poziom ochrony urządzenia, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Unikatowy,nowoczesny i ergonomiczny kształt. Poprawne wykorzystanie termometru wymaga precyzyjnego zaznajomienia się z instrukcją obsługi.

Termometr wielofunkcyjny KT-30 zezwala na dokonanie pomiarów temperatury u dzieci i osób dorosłych w niemal każdych warunkach: w domu, pracy, podróży. Wyniki tych pomiarów znamionują się kliniczną starannością. Pomiary są błyskawiczne (czas pomiaru – ok. 0,1 sekundy), dzięki temu termometr może być wykorzystywany do pomiarów temperatury u choćby niezwykle ruchliwych dzieci. Błyskawicznie też wykonamy pomiary temperatury otoczenia, żywności, napojów i kąpieli dla dziecka.

SPECYFIKACACJA:

• Termometr służy do pomiaru temperatury na czole, temperatury otoczenia i przedmiotów (np.mleka w butelce)
• Czas pomiaru: 1 sekunda
Trójkolorowa Identyfikacja poziomu temperatury: przy pomiarze temperatury na czole, gdy temperatura jest < od 37,3 st C zapali się ekran zielony, gdy temperatura jest >= 37,4 - > 37,9 st C, zapali się wyświetlacz pomarańczowy, gdy >= 38,0 st C, zapali się wyświetlacz czerwony.
• Podświetlany wyświetlacz cyfrowy LCDtrójkolorowy.
Łatwy odczyt wyniku pomiaru
• wybór trybu pomiaru temperatury na czole lub powierzchni przedmiotów o temperaturze niższej aniżeli 60°C i emisyjności równej 0,95.
Dwa tryby pomiaru temperatury: skala Fahrenheita i Celsjusza, do wyboru.
• Funkcja pamięci ostatnich 32 pomiarów.
Zakres temperatury:
• Zakres pomiaru: temperatura ciała: 32°C – 42,9°C / 89,6°F – 109,2°F.
• Zakres pomiaru: temperatura powierzchni: 0,0°C – 60,0°C / 32,0°F – 140,0°F.Margines błędu pomiaru: w charakterystycznych warunkach otoczenia: +-0,2°C/0,3°C.
• Odległość od miejsca dokonywania pomiaru na czole: 3cm – 5cm.
• Odległość do miejsca dokonywania pomiaru temperatury wybranej powierzchni: 3cm – 6cmm (W miarę odsuwania urządzenia od wybranej powierzchni coraz większe znaczenie na przekazany wynik będzie mieć temperatura otoczenia ).

• Funkcja alarmu w wypadku podwyszonej temperatury ciała
• Tryb oszczędzania energii samoczynne wyłączenie: po upływie 30 s.
• Zasilanie: (baterie AAA/2 sztuki).
• zużycie mocy: ≤ 300mW.
• Termometry są zarejestrowane jako urządzenia medyczne w URZĘDZIE REJESTRACJI artykułÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I produktÓW BIOBÓJCZYCH, co zapewnia wysoką dokładność ich wskazań.
• Podstawowe wymiary: 170mm × 48mm × 40mm (długość × szerokość × wysokość).
• Masa netto: 75 g (bez baterii).
• standardowe warunki działania urządzenia:
• Temperatura robocza otoczenia: 10°C - 40°C.
• Wilgotność względna:≤85%
• Emisyjność: 0,95.

SKŁAD ZESTAWU:

• Termometr

• 2 baterie AAA

• Instrukcja obsługi w języku polskim

• Gwarancja polska 24 miesiące