Cambro termos na płyny 39,7 l granitowo zielony promocja 2024

Cena2347.28
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie XXLgastro.pl

Parametry

Producent:Cambro
Kategoria:Termosy gastronomiczne
Pojemność 39.7 l

Opis

Cambro Termos na płyny 39,7 l granitowo zielony, Cambro termos na płyny o objętości 39,7 l przydaje się w gastronomii w codziennej pracy. Będzie korzystnym wyborem do baru, restauracji, hotelu, kawiarni czy lokalu typu fast food.

innowacyjny system sta-stack pozwala sztaplować termosy do transportu i składowania. Cambro Termos do gastronomii i cateringu, Termos cateringowy Cambro gwarantuje pokaźne możliwości – jest sprawny i pojemny, można w nim w przystępny sposób transportować wybrane produkty spożywcze, m.in.

zupy czy gulasze. Sprawdzi się świetnie w usługach cateringowych. Termos Cambro powoduje, że można wygodnie i bezpiecznie transportować żywność tak, żeby nie straciła swej temperatury i nie wystygły zbyt szybko.

Termosy cambro można nabyć razem z praktycznymi prowadnicami, które pozwolą na umieszczenie półek. Przejrzyj termosy Cambro gastronomiczne Cambro w naszej hurtowni – pokaźny dobór i szybka realizacja zamówienia gwarantowane!

--//--, Cambro termosy - Charakterystyka, Kolor, Zielony, Termos Cambro - Materiały, Materiał, Metal, Polietylen, Silikon, objętość, objętość (L), 39,7, wymiary, Długość (mm), 520, Szerokość (mm), 415, Wysokość (mm), 655