Cambro Termos grzewczy na żywność | upch4002 promocja 2024

Cena6726.87
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie M&M Gastro

Parametry

Producent:Cambro
Kategoria:Termosy gastronomiczne

Opis

Termos grzejny UPCH4002 CAMBRO asygnowany do transportu i przechowywania żywności w pojemnikach GN. Tworzony z bardzo wytrzymałego na uderzenia i odkształcenia materiału. Przystosowany do częstego otwierania i zamykania, sprawdza się nawet w wyjątkowo niekorzystnych warunkach.
Prowadnice wewnątrz pozwalają na komfortowe wsuwanie i wysuwanie pojemników. Rewelacyjną izolację cieplną zagwarantuje wypełnienie podwójnych ścianek polietylenowych pianką poliuretanową. Spora nylonowa klamra szczelnie dociska drzwi do korpusu termosu. Uchwyty stanowią uformowane w korpusie termosu zagłębienia, co gwarantuje jego bezpieczne przenoszenie. Drzwi otwierające się pod kątem 270º usprawniają załadunek i rozładunek termosu.
Drzwi posiadają zastosowany termometr, a także nierdzewny podgrzewacz, który utrzymuje bezpieczną temperaturę. Otwór wentylacyjny w drzwiczkach zapewnia właściwy przepływ powietrza w komorze.

Górna powierzchnia termosu dostosowana do składowania pojemników GN. Na drzwiach klips do menu.

Termos spełnia oczekiwania w zakresie utrzymywania bezpieczeństwa i temperatury gorących posiłków. Urządzenie nie gotuje posiłków,zagwarantuje ich świeżość. Termos nagrzewa się do temperatury pokojowej w 45 minut. Po jednorazowym otwarciu i zamknięciu powraca do wyznaczonej temperatury w 3 minuty.
Termos UPCH4002 jest dostępny w kolorze niebieskoszarym (401).

W celu łatwiejszego przemieszczania termosu, a zwłaszcza większej ich liczby zaleca się zakup wózka.

załadunek:

  • 6 pojemników GN 1/1 65 mm lub
  • 4 pojemniki GN 1/1 100 mm lub
  • 3 pojemniki GN 1/1 150 mm lub
  • 2 pojemniki GN 1/1 200 mm

Uwaga:

cena nie obejmuje pojemników GN i wózka.towar na zamówienie