Termos na płyny - poj. 18l | CAMBRO 500LCD promocja 2024

Cena1315.48
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie M&M Gastro

Parametry

Producent:Cambro
Kategoria:Termosy gastronomiczne

Opis

Termos Cambro LCD 500 asygnowany do transportu i przechowywania gorących lub zimnych napojów. Tworzony z wyjątkowo odpornego na zniekształcenia i uderzenia tworzywa. Perfekcyjną izolację cieplną zapewnia pianka poliuretanowa wypełniająca podwójne ścianki z polietylenu. Pokrywa zamykana wąskimi trwałymi klamrami. Wentyl w pokrywie wyrównujący ciśnienie i uwalniający nadmiar pary w zasadniczy sposób wspomaga otwieranie termosu.
Dwa boczne uchwyty tworzące całość z termosem odznaczają się unikatową trwałością i pewnością nawet w czasie długiego i intensywnego używania.
Kranik umieszczono w niszy, dzięki temu nie jest narażony na uszkodzenia nawet podczas upadku termosu. W sytuacji wyboru termosu bez kranu - miejsce to jest po prostu zaślepione.
Testy temperaturowe wykazują spadek temperatury po godzinie o około 2oC, po 4 godzinach – o około 8ºC w stosunku do temperatury początkowej płynu. W sytuacji przechowywania napojów zimnych notuje się wzrost temperatury tylko o 0,5ºC w ciągu pierwszej godziny (po 4 godzinach o 2ºC).
Termos LCD jest dostępny tylko w odcieniu kawowy beż (157).

Uwaga:

produkt na zamówienie