Cambro Termos na płyny z kranem - poj. 39,7l | uc1000 promocja 2024

Cena2134.66
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie M&M Gastro

Parametry

Producent:Cambro
Kategoria:Termosy gastronomiczne

Opis

Termos Cambro dedykowany do transportu i przechowywania gorących albo zimnych napojów. Produkowany z szczególnie opornego na zniekształcenia i uderzenia tworzywa. Rewelacyjną izolację termiczną gwarantuje pianka poliuretanowa wypełniająca podwójne ścianki z polietylenu. Pokaźne nylonowe klamry zamykające pokrywę na dodatek (oprócz silikonowych uszczelek) izolację cieplną, przystępne otwieranie i zamykanie termosu. Wentyl w pokrywie wyrównujący ciśnienie i uwalniający nadmiar pary w znaczący sposób wspomaga otwieranie termosu.

Dwa boczne uchwyty wytwarzające całość z termosem odznaczają się nieszablonową trwałością i pewnością nawet w czasie długiego i intensywnego wykorzystywania.

Kranik umieszczono w niszy, dzięki temu nie jest narażony na uszkodzenia nawet podczas upadku termosu. W sytuacji wyboru termosu bez kranu miejsce to jest po prostu zaślepione.
Testy temperaturowe wykazują spadek temperatury po godzinie o około 2ºC, po 4 godzinach – o około 8ºC w stosunku do temperatury początkowej płynu. W sytuacji przechowywania napojów zimnych notuje się wzrost temperatury tylko o 0,5ºC w ciągu pierwszej godziny (po 4 godzinach o 2ºC).
Termos UC jest przystępny w odcieniu granitowo-zielonym (192).

Uwaga:

artykuł na zamówienie