Carolina herrera 212 vip woda perfumowana 80ml spray tester (71479) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Carolina herrera 212 vip woda perfumowana 80ml spray tester (71479) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 176.53 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Carolina Herrera 212 VIP woda perfumowana 80 ml tester dla kobiet
176.53
ELNINO PARFUM
Carolina Herrera 212 VIP woda perfumowana 80 ml tester dla kobiet
176.60
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:Carolina Herrera
Kategoria:Testery zapachów dla kobiet
Pojemność 80 ml

Opis

perfumy Carolina Herrera Historia producenta zaczęła się w 1981 roku, tuż po tym jak Carolina zaprojektowała swoją premierową kolekcję i zaprezentowała ją w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Kierując się intuicją, wiarą we własny talent i niesamowitą odwagą, Carolina postanowiła przeprowadzić się z Wenezueli do Nowego Jorku.

Pierwsze projekty powstały w 1987 roku i były to kolekcje sukni ślubnych, które w bezzwłocznym tempie stały się obiektem pożądania postępowych pań. Główny butik Herrery został ulokowany na Madison Avenue.

Pokochały go znane gwiazdy, stał się jednym z ulubionych miejsc fashionistów, co przyczyniło się do dalszego rozwoju w postaci kolejnych linii w modzie męskiej i dziecięcej. Projektantka zaczęła ponadto tworzyć perfumy Carolina Herrera.Pierwsze Carolina Herrera perfumy powstały w 1988 roku jako kwintesencja elegancji i stylu.

W 1991 został wylansowany zapach dla mężczyzn - Carolina Herrera For Men, który odniósł błyskotliwy sukces. Kombinacje 212 i 212 Men to projekty, które powstały w trakcie współpracy Caroliny z córką. Stanowią one progresywną generację zapachów zainspirowanych Nowym Jorkiem, przeznaczonych dla młodych, pewnych siebie, seksownych pań i kosmopolitycznych panów lubiących wielkomiejski styl życia.Znana ze swej nienagannej elegancji i ponadczasowego stylu, perfumy Carolina Herrera to symbol olśniewającej subtelności i prostoty, amerykański glamour z połączeniem zmysłowości i wyszukania.

Jak twierdzi Herrera "Elegancja to cała kombinacja najróżniejszych rzeczy. To nie tylko to, co masz na sobie, lecz Twój sposób zachowania. To postawa jaką reprezentujesz. To sposób w jaki się poruszasz."Copyright © E-Glamour.pl