Hermes Amazone woda toaletowa 100 ml tester dla kobiet promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Hermes Amazone woda toaletowa 100 ml tester dla kobiet oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 175.67 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Hermes Amazone woda toaletowa 100 ml tester dla kobiet
175.67
ELNINO PARFUM
Hermes Amazone woda toaletowa 100 ml tester dla kobiet
176.65
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:Hermes
Kategoria:Testery zapachów dla kobiet
Pojemność 100 ml

Opis

perfumy Hermes to szereg unikatowych kompozycji zapachowych, dedykowanych dla wyjątkowo wymagających. Początki marki wiążą się jednak z przemyłem modowym. Firma została założona we Francji w 1837 r.

Produkowała początkowo wyroby skórzane. Potem zwiększała swoją działalność. Właściciele postanowili po latach prowadzenia udanej działalności, w zakresie projektowania wytwornych, prestiżowych ciuchów, zająć się także wprowadzeniem na rynek linii perfum.

Także to unikatowe przedsięwzięcie okazało się udane. Tutaj kierowano się takimi zasadami, czyli dbałością o to, by przygotowywane wyroby były jak najwyższej jakości. Pachnidła Hermes od lat więc cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Kojarzą się z wysmakowanym charakterem, prestiżem, ekskluzywnością. Są projektowane na zapotrzebowania najistotniej wymagających. Prestiżowe francuskie perfumy w tym wydaniu to niebywała jakość, która zaspokoi kryteria choćby najistotniej wybrednych kupujących.

Od samego początku firmy stawiano na najwyższej klasy wyroby – jeszcze w czasach, gdy priorytetem dla jej właścicieli był wyrób oryginalnych oraz skórzanej galanterii. Po powiększeniu działalności o wyroby perfumeryjne okazało się, że także w tym przypadku udało się im zaskarbić zachwyt wśród bardzo wymagającej klienteli.

firma Hermes buduje pachnidła od 1951 r. Na początek wytwarzano aromat dla panów, po tym, gdy zdobył on uznanie i popularność, pozostał skopany także aromat dla pań. Dziś są to prestiżowe i kultowe produkty.

obecnie marka Hermes wciąż cieszy się wielkim prestiżem. Jest kojarzona z luksusem i elegancją, w takich dziedzinach, jak moda, fason, biżuteria, pachnidła, zegarki itd. Wszystkie te produkty są produkowane z wielką skrupulatnością, gdyż takie podejście nieodmiennie preferują właściciele firmy.

Są oni wierni filozofii marki. Nasza drogeria internetowa proponuje szteg towarów perfumeryjnych tej producenta, w przystępnych cenach. Tak więc dzisiaj te unikalne i nieszablonowe kombinacje zapachowe mogą stać się przystępne także dla Ciebie!

To przyjemność, która uzależnia.