Paco rabanne lady million prive woda perfumowana 80 ml tester - 80 ml tester promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Paco rabanne lady million prive woda perfumowana 80 ml tester - 80 ml tester oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 182.3 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Paco Rabanne Lady Million Prive woda perfumowana 80 ml tester dla kobiet
182.30
ELNINO PARFUM
Paco Rabanne Lady Million Prive 80ml edp tester
214.00
Perfumeria-EUFORIA

Parametry

Producent:Paco Rabanne
Kategoria:Testery zapachów dla kobiet
Pojemność 80 ml

Opis

Paco Rabanne Lady Million - inspiracją do powstania tego nieszablonowego zapachu był niebywały sukces męskiej kombinacji, która natychmiast zyskała uznanie i podbiła rynek perfumeryjny. Tym razem Paco Rabanne urzeka postępową damską kreacją, subtelnością, powabem, i kobiecością.

Zapach kobiety delikatnej, a jednocześnie bardzo uwodzicielskiej, prowokującej, charakteryzującej się humorem i dystansem do otaczającej jej rzeczywistości. Lady Million to niebywała osobowość, akcentująca się elegancją, szykiem, a zarazem sprzeciwiająca się utartym schematom, gotowa nieprzerwanie podążać za zakazanym owocem, stawiać sobie i światu nowe wyzwania, z temperamentem.

Za tą zuchwałą, świadomą swoich atutów i piękną kobietą kryje się jednak ogromna wrażliwość, urzekający romantyzm, zmysłowość i wysublimowanie. Nuty zapachowe występujące w zapachu to kwiat neroli, cytryna, słodka malina, kwiat pomarańczy, jaśmin, miód, paczula.

kompozycja wylansowana w 2010 roku.