Paco Rabanne Lady Million, woda perfumowana, 80ml, Tester (W) (3349668508556) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Paco Rabanne Lady Million, woda perfumowana, 80ml, Tester (W) (3349668508556) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 178.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-28%
Paco Rabanne Lady Million 80ml TESTER
178.99
Makeupmania.com.pl
Paco Rabanne Lady Million 80ml edp tester
183.00
Perfumeria-EUFORIA
Paco Rabanne Lady Million woda perfumowana 80 ml tester dla kobiet
206.50
ELNINO PARFUM
Paco Rabanne Lady Million, woda perfumowana, 80ml, Tester (W)
242.20
Bodyland.pl
Paco Rabanne Lady Million, woda perfumowana, 80ml, Tester (W)
247.20
Hairstore.pl

Parametry

Producent:Paco Rabanne
Kategoria:Testery zapachów dla kobiet
Pojemność 80 ml

Opis

Paco Rabanne Lady Million to klejnot wśród zapachów dla pań. Stań się złotym diamentem. Pozwól pieścić swe zmysły zapierającą dech w piersiach kombincją kwiatów i upojnego owocu.

Subtelna i słodka esencja białego miodu i świe iż akordy kwiatu pomarańczy. Czyste tony paczuli i wyrazisty ton maliny i gardenii. Oto zapach spektakularna i hołd zło żony sile kobiecości. Pokochaj tę przyjemność. Pozwól porwać się fantazji perfum Lady Million i poznaj tajemnicę uwodzenia.

perfumy Paco Rabanne są znane ze swej dyskretnej elegancji, zmysłowości i mocy oczarowywania. Znany w świecie perfum projektant otrzymał nawet za swe osiagnięcia najwy ższe tytuły: hiszpański i francuski. Stań się dominującą i wyrazistą kobietą. Stań się Lady Million i zaznaj poczucia ekskluzywnej elegancji. Zyskaj podziw otoczenia.

Skład Głowa

neroli, mailna

Serce

gardenia, jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy

Podstawa

paczuli, bursztyn, miód

Testery są pełnowartościowym produktem w opakowaniu technicznym, czasami nie mają korka. Ze względów strategii reklamowej większość producentów stosuje trwalsze, bardziej skondensowane zapachy o przedłużonej trwałości. Jednocześnie testery są oferowane w niższych cenach.

Do każdego zamówienia próbka perfum gratis