Paco Rabanne Lady Million, woda perfumowana, 80ml, Tester (W) (3349668508556) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Paco Rabanne Lady Million, woda perfumowana, 80ml, Tester (W) (3349668508556) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 159.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Paco Rabanne Lady Million Woda Perfumowana 80ml TESTER
159.00
Faldo.pl
Paco Rabanne Lady Million woda perfumowana 80 ml tester dla kobiet
180.10
ELNINO PARFUM

Parametry

Producent:Paco Rabanne
Kategoria:Testery zapachów dla kobiet
Pojemność 80 ml

Opis

Paco Rabanne Lady Million to klejnot wśród zapachów dla pań. Stań się złotym diamentem. Pozwól pieścić swe zmysły zapierającą dech w piersiach kombincją kwiatów i upojnego owocu.

Subtelna i słodka esencja białego miodu i świe iż akordy kwiatu pomarańczy. Czyste tony paczuli i wyrazisty ton maliny i gardenii. Oto zapach spektakularna i hołd zło żony sile kobiecości. Pokochaj tę przyjemność. Pozwól porwać się fantazji perfum Lady Million i poznaj tajemnicę uwodzenia.

perfumy Paco Rabanne są znane ze swej dyskretnej elegancji, zmysłowości i mocy oczarowywania. Znany w świecie perfum projektant otrzymał nawet za swe osiagnięcia najwy ższe tytuły: hiszpański i francuski. Stań się dominującą i wyrazistą kobietą. Stań się Lady Million i zaznaj poczucia ekskluzywnej elegancji. Zyskaj podziw otoczenia.

Skład Głowa

neroli, mailna

Serce

gardenia, jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy

Podstawa

paczuli, bursztyn, miód

Testery są pełnowartościowym produktem w opakowaniu technicznym, czasami nie mają korka. Ze względów strategii reklamowej większość producentów stosuje trwalsze, bardziej skondensowane zapachy o przedłużonej trwałości. Jednocześnie testery są oferowane w niższych cenach.

Do każdego zamówienia próbka perfum gratis