Carolina herrera 212 vip men 100ml tester promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Carolina herrera 212 vip men 100ml tester oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 178.05 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Carolina Herrera 212 VIP Men woda toaletowa 100 ml tester dla mężczyzn
178.05
E-Glamour.pl
Carolina Herrera 212 VIP Men woda toaletowa 100 ml tester dla mężczyzn
183.57
ELNINO PARFUM

Parametry

Producent:Carolina Herrera
Kategoria:Testery zapachów dla mężczyzn
Pojemność 100 ml

Opis

pachnidła Carolina Herrera Historia marki zaczęła się w 1981 roku, tuż po tym jak Carolina zaprojektowała swoją premierową serię i zaprezentowała ją w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Kierując się intuicją, wiarą we własny talent i niesamowitą odwagą, Carolina postanowiła przeprowadzić się z Wenezueli do Nowego Jorku.

Pierwsze projekty powstały w 1987 roku i były to kolekcje sukni ślubnych, które w błyskawicznym tempie stały się obiektem pożądania postępowych kobiet. Główny butik Herrery pozostał ulokowany na Madison Avenue.

Pokochały go znane gwiazdy, stał się jednym z ulubionych miejsc fashionistów, co przyczyniło się do dalszego rozwoju w postaci kolejnych linii w modzie męskiej i dziecięcej. Projektantka zaczęła również wytwarzać perfumy Carolina Herrera.Pierwsze Carolina Herrera pachnidła powstały w 1988 roku jako kwintesencja elegancji i stylu.

W 1991 został wylansowany aromat dla mężczyzn - Carolina Herrera For Men, który odniósł błyskotliwy sukces. Kompozycje 212 i 212 Men to projekty, które powstały podczas współpracy Caroliny z córką. Stanowią one progresywną generację aromatów zainspirowanych Nowym Jorkiem, asygnowanych dla młodych, pewnych siebie, zniewalających kobiet i kosmopolitycznych mężczyzn lubiących wielkomiejski fason życia.Znana ze swej nienagannej elegancji i ponadczasowego stylu, perfumy Carolina Herrera to symbol oszałamiającej finezyjności i prostoty, amerykański glamour z połączeniem zmysłowości i wymyślnia.

Jak twierdzi Herrera "Elegancja to cała kompilacja przeróżnych rzeczy. To nie tylko to, co masz na sobie, ale Twój sposób zachowania. To postawa jaką reprezentujesz. To sposób w jaki się poruszasz."Copyright © E-Glamour.pl