tłumik honda cb 1000r hornet 08-13 sc66 sove marki Ixil promocja 2024

Cena1699.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie StrefaMotocykli.com

Parametry

Producent:IXIL
Kategoria:Tłumiki samochodowe
Marka pojazdu Honda

Opis

Tłumik IXIL HONDA CB 1000 R HORNET [08-16] (SOVE)Tłumiki są produkowane w hiszpańskiej fabryce producenta IXIL z najwyższej jakości elementów. Tłumiki typu SOVE, komorowe, są wykonane ze stali rdzoodpornej z polerowanym satynowym wykończeniem.

mają stożkową zaślepkę z wysokiej jakości polimeru, wykończoną w czarnym kolorze. Tłumik ma demontowalny dbKiller. Długość kompletna około 423 mm, waga około 3000 gr.nadaje się do modeliMARKAMODELROKNORMASTRONATYPHONDACB 1000 R HORNET08-16HOMOLOGACJA O Firmie IxilHiszpański firma koncówek tłumików do motocyki, quadów i skuerów, który jest znany w naszym kraju od lat.

firma specjalizuje się w układach wydechowych do tuningu optycznego i dźwiękowego przy zachowaniu niezwykle ciekawych cen oraz jakości. Dodać należy, iż końcówki motocyklowe są zaopatrzone w standardzie, w wyciągane wkładki tłumiące tzw.

dbKiller (nie dotyczy tłumików L2X i SCCL), które po demontażu, przekształcają końcówkę w racingową, istotnie polepszając atrybuty silników. Tłumiki te cechują się basowym brzmieniem....