Ixil tłumik honda cbr 125 r 11-13 slip on typ l2x promocja 2023

Cena1149.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie StrefaMotocykli.com

Parametry

Producent:IXIL
Kategoria:Tłumiki samochodowe
Marka pojazdu Honda

Opis

Tłumik IXIL HONDA CBR 125 R [11-15] (L2X)Tłumiki są wykonane w hiszpańskiej fabryce producenta IXIL z najwyższej jakości komponentów. Tłumiki rodzaju L2X, metaliczne dwururki, są produkowane ze stali rdzoodpornej z polerowanym satynowym wykończeniem.

Końcówka tłumika została tworzona w procesie anodyzowania powierzchni z lśniącego aluminium, dzięki temu jest bardziej odporna na ścieranie i korozję. Długość pełna około 305 mm, waga około 1600 gr.nadaje się do modeliMARKAMODELROKNORMASTRONATYPHONDACBR 125 R11-15 SLIP ONO Firmie IxilHiszpański marka koncówek tłumików do motocyki, quadów i skuerów, który jest znany w naszym kraju od lat.

firma specjalizuje się w układach wydechowych do tuningu optycznego i dźwiękowego przy zachowaniu nad wyraz niebanalnych cen i jakości. Dodać należy, iż końcówki motocyklowe są wyekwipowane w standardzie, w wydobywane wkładki tłumiące tzw.

dbKiller (nie dotyczy tłumików L2X i SCCL), które po demontażu, przekształcają końcówkę w racingową, wyraźnie poprawiając cechy silników. Tłumiki te cechują się basowym brzmieniem....