Ixil tłumik kawasaki ninja 250-300 r 13-14 slip on promocja 2023

Cena1779.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie StrefaMotocykli.com

Parametry

Producent:IXIL
Kategoria:Tłumiki samochodowe

Opis

Tłumik IXIL KAWASAKI NINJA 250 R, NINJA 300 R [13-15] (L3XB)Tłumiki są stworzone w hiszpańskiej fabryce marki IXIL z najwyższej jakości składników. Tłumiki typu L3XB, czarne dwururki, są produkowane ze stali nierdzewnej z polerowanym satynowym wykończeniem.

Końcówka tłumika została produkowana w procesie anodyzowania powierzchni z błyszczącego aluminium, dzięki czemu jest bardziej oporna na ścieranie, a także korozję. Tłumik występuje w odcieniu czarnym matowym i ma demontowalny dbKiller.

Długość kompletna około 430 mm, waga około 2400 gr.pasuje do modeliMARKAMODELROKNORMASTRONATYPKAWASAKININJA 250 R13-15HOMOLOGACJA SLIP ONKAWASAKININJA 300 R13-15HOMOLOGACJA SLIP ONO Firmie IxilHiszpański producent koncówek tłumików do motocyki, quadów i skuerów, który jest znany w naszym kraju od lat.

producent specjalizuje się w układach wydechowych do tuningu optycznego i dźwiękowego przy zachowaniu niezwykle atrakcyjnych cen i jakości. Dodać należy, że końcówki motocyklowe są zaopatrzone w standardzie, w wydobywane wkładki tłumiące tzw.

dbKiller (nie dotyczy tłumików L2X i SCCL), które po demontażu, przekształcają końcówkę w racingową, znacznie udoskonalając atrybuty silników. Tłumiki te cechują się basowym brzmieniem....