IXIL Tłumik SUZUKI DL 1000 V-STROM [02-13] promocja 2024

Cena1639.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie StrefaMotocykli.com

Parametry

Producent:IXIL
Kategoria:Tłumiki samochodowe
Marka pojazdu Suzuki

Opis

Tlumik IXIL SUZUKI DL 1000 V-STROM [02-13] prawa strona (SOVS)Tlumiki sa stworzone w hiszpanskiej fabryce producenta IXIL z najwyzszej jakosci składników. Tlumiki typu SOVS, przelotowe, sa wytworzone ze stali rdzoodpornej z polerowanym satynowym wykonczeniem.

Posiadaja stozkowa zaslepke z wysokiej jakosci polimeru, wykonczona w czarnym odcieniu. Tlumik posiada demontowalny dbKiller. Dlugosc calkowita okolo 393 mm, waga okolo 2100 gr.pasuje do modeliMARKAMODELROKNORMASTRONATYPSUZUKIDL 1000 V-STROM02-13PRAWAO Firmie IxilHiszpanski producent koncówek tlumików do motocyki, quadów i skuerów, który jest znany w naszym kraju od lat.

firma specjalizuje sie w ukladach wydechowych do tuningu optycznego i dzwiekowego przy zachowaniu szczególnie niebanalnych cen, a także jakosci. Dodac nalezy, ze koncówki motocyklowe sa wyposazone w standardzie, w wyciagane wkladki tlumiace tzw.

dbKiller (nie dotyczy tlumików L2X oraz SCCL), które po demontazu, przeksztalcaja koncówke w racingowa, istotnie ulepszajac cechy silników. Tlumiki te znamionuja sie basowym brzmieniem....