Bellacasa Konsola glamour ludwik - stal szlachetna blat szklany nowoczesny promocja 2024

Cena1389.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie BellaCasa

Parametry

Producent:BellaCasa
Kategoria:Toaletki

Opis

Konsola glamour Ludwik, produkowana ze stali szlachetnej polerowanej w zestawie z blatem szklanym czarnym.

UWAGA: Konsole dostępne na dodatek w wymarach: 140x45x75 i 150x45x75 cm

UWAGA: W tym momencie konsola o wymiarze 120x40x75 dostępna jest tylko w złotej stali a konsola o wymiarze 140x40x75 tylko w stali metalicznej

UWAGA: w tym momencie brak białej szyby o wymiarze 140x40

linia Ludwik nawiązuje do stylu francuskiego,równocześnie poprzez swoją prostotę i minimalizm jest szczególnie nowoczesna. Mimo użycia konkretnych materiałów, jakimi są kamień i szkło - gięte, płynne formy nóg nadają całej konstrukcji wrażenia lekkości i subtelności. Niezwykle zgrabna linia i dekoratywna forma konsoli sprawiają, iż będzie ona nieprzeciętnym elementem aranżacji naszego salonu, sypialni czy choćby gabinetu dając możliwość stworzenia niesamowietej i specyficznej aranżacji naszego wnętrza.

Blaty szklane nieprzeciętnie uzupełniają szlachetną formę podstawy, zapewniając jednocześnie wytrzymałość i wygodę wykorzystywania na lata. Takie połączenie stali i szkła oszałamia równocześnie swoją funkcjonalnością jak i wyjątkowo oryginalnym stylem.

Istnieje możliwość wyboru koloru blatu szklanego z naszej oferty. Przystępne odcienie: czarny i biały.

Warto ponadto pomysleć o uzupełnieniu naszego salonu piękną komodą czy konsolą z linii mebli lustrzanych z naszej oferty.

W skład serii Ludwik wchodzą: ława, stolik kawowy, dwa warianty konsol oraz stół do jadalni. Meble przystępne są w kilku wymiarach do wyboru. seria przystępna jest również z blatem kamiennym w kolorze do wyboru i blatem ze spieku kwarcowego LAMINAM Calacatta Michelangelo.