lbpbtn1090 (zamiennik tn-1090) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! marki Black point promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem lbpbtn1090 (zamiennik tn-1090) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! marki Black point oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 59.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-33%
Black Point LBPBTN1090 (zamiennik TN-1090)
59.99
OleOle!
Black Point LBPBTN1090 (zamiennik TN-1090)
79.99
RTV EURO AGD
Toner BLACK POINT LBPBTN1090 zamiennik Brother TN-1090
79.99
Neonet.pl
LBPBTN1090 Kaseta z tonerem BLACK POINT
89.80
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Black Point
Kategoria:Tonery i bębny

Opis

Toner laserowy Black Point Super Plus LBPBTN1090 czarny Domowe biuro z prędkim dostępem Toner laserowy Black Point Super Plus LBPBTN1090 z powodzeniem zastąpi oryginalny toner Brother TN-1090. Black Point Super Plus LBPBTN1090 jest kompatybilny z urządzeniami Brother DCP-1622WE, HL-1222WE, DCP-1623WE, HL-1223WE, a jego efektywność wynosi 1500 stron (ISO 17952).

Toner objęty jest dożywotnią gwarancją, aż do momentu całkowitego wyczerpania czynnika barwiącego. Gwarancja i serwis Klientom nieraz towarzyszy obawa, czy wykorzystywanie zamiennych tonerów (jak Black Point Super Plus LBPBTN1090) nie wpłynie na stan ich drukarek.

W tym przypadku producent Black Point stawia na pierwszym miejscu troskę o dobro klienta. Otóż, jeżeli podczas wykorzystywania tonera Black Point, drukarka zostanie uszkodzona, marka bierze całkowitą odpowiedzialność za jej serwis, a na czas naprawy może dostarczyć urządzenie zastępcze.

Klient może czuć się więc w pełni bezpieczny. Producent Black Point oferuje także ekstra pół roku gwarancji na drukarkę laserową, ponad czas gwarantowany poprzez producenta. Dzięki kompleksowym działaniom w dbałości o dobro klientów została ona już trzykrotnie wyodrębniona godłem „marki przyjaznej Klientowi".

Jeśli po zakupie kartridża będzie on użytkowany dopiero kilka tygodni, miesięcy czy lat później, producent Black Point zagwarantuje jego niezmienioną jakość aż do ostatniego wydruku. Jeśli użytkownik nie będzie zadowolony z zakupionego kartridża, może skorzystać z serwisu „door to door" i w ciągu 24 godzin dostać nowy towar.

Postaw na oszczędność Nie tylko jakość i bezpieczeństwo są czynnikami, które mogą przesądzać o zakupie tonerów Black Point. Dla klientów jednym z głównych argumentów jest większa ilość wydruków, a także korzystna cena.

Większość produktów producenta Black Point, w tym Black Point Super Plus LBPBTN1090, znamionuje się choćby dwukrotnie rozszerzoną wydajnością, w porównaniu do kartridży producentów drukarek. Warto pomyśleć o ekologii Nie wiemy jakie techniki druku będą użytkowane za 800 lat,bardzo zależy nam na tym, aby wspomnieniem aktualnie używanych technice nie były zalegające na wysypiskach śmieci zużyte kartridże.

Celem marki Black Point jest wspieranie ochrony środowiska, dlatego tak ważna jest REFABRYKACJA I RECYKLING. 800 lat to szacowany czas rozkładu plastikowego kartridża. Dodajmy do tego, że produkcja jednego takiego pojemnika pochłania około 2-3 litry ropy naftowej, a w samej tylko Polsce rocznie zużywa się ponad 8 mln kaset.

Na szczęście stosownie refabrykowane kartridże z powodzeniem mogą być produktami wielokrotnego korzystania. Do produkcji materiałów eksploatacyjnych Black Point wykorzystano puste kartridże, które przeszły pełny cykl refabrykacji.

REFABRYKACJA jest procesem proekologicznym. Dzięki wykorzystaniu zużytych kaset pochodzących z recyklingu ogranicza się ilość powstających odpadów.