basics series torba etui na laptopa 13" szary (lbjn-a0g) - szary marki Baseus promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem basics series torba etui na laptopa 13" szary (lbjn-a0g) - szary marki Baseus oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 39.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
Baseus Basic Series 13'' | Etui torba pokrowiec na laptopa do 13'' i akcesoria
39.90
Baseus
Baseus Basics Series torba etui na laptopa 13" szary (LBJN-A0G)
49.90
HURTEL

Parametry

Producent:Baseus
Kategoria:Torby, pokrowce, plecaki
Rodzaj torba
Kolor szary
Rozmiar 13 "

Opis

Baseus Torba na notebooka 13''

potrzebujesz torby, w której bezpiecznie przechowasz laptopa na czas dalszej podróży służbowej lub w drodze do pracy? przejrzyj model firmy Baseus asygnowany do transportowania elektroniki wraz z akcesoriami. We wnętrzu torba ma nie tylko przegródkę na notebooka, lecz też 6 mniejszych kieszonek genialnych do schowania telefonu, ładowarki, mobilnego dysku. Z zewnątrz wygląda wykwintnie i elegancko – brak wystających szwów i potężny zamek czynią ją prawidłowy dodatkiem do kreacji biznesowych, a także powszednich.

Kompleksowa ochrona notebooka

Torba została zaprojektowana w taki sposób, by zapewniać ochronę notebooka z zewnątrz i w środku. Zagwarantuje potrójną ochronę i pochłanianie wstrząsów w razie upadku. Ma przeciwpoślizgową warstwę odporną na przecieranie i kurz. Jest antybakteryjna.

Środkowa warstwa torby wypełniona jest wysoce elastyczną gąbką, co redukuje ryzyko w wystąpienia wibracji. Od wewnątrz producent zastosował flokową wkładkę, która chroni urządzenie przed zarysowaniami. Kompletnie jest wodoodporna, dzięki czemu nie chłonie wody, nie tworzą się na niej nieestetyczne plamy, a sprzęt elektroniczny nie jest zagrożony zamoczeniem.

doskonała na podróż

Torba jest wyjątkowo lekka, waży zaledwie 170 gramów, co powoduje, ze nie stanowi dużego obciążenia w trakcie podróżowania. Jej grubość to tylko 2cm! Możesz włożyć ją do pokaźniejszej torby albo plecaka,wygodne będzie trzymanie jej w dłoni.