Baseus Basics Series torba etui na laptopa 16" biały (LBJN-B02) promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie HURTEL

Parametry

Producent:Baseus
Kategoria:Torby, pokrowce, plecaki
Rodzaj torba
Kolor biały
Rozmiar 16 "

Opis

Baseus Torba na laptopa 16''

Ci potrzeba torby, w której bezpiecznie przechowasz notebooka na czas dalszej podróży służbowej albo w drodze do pracy? zobacz model firmy Baseus asygnowany do transportowania elektroniki wraz z akcesoriami. Wewnątrz torba ma nie tylko przegródkę na notebooka, ale też 6 mniejszych kieszonek doskonałych do schowania telefonu, ładowarki, przenośnego dysku. Z zewnątrz wygląda wysmakowanie i elegancko – brak wystających szwów i potężny zamek czynią ją prawidłowy dodatkiem do stylizacji biznesowych oraz codziennych.

Kompleksowa ochrona notebooka

Torba została zaprojektowana w taki sposób, by zapewniać ochronę notebooka z zewnątrz i we wnętrzu. Zapewnia potrójną ochronę i pochłanianie wstrząsów w razie upadku. Ma przeciwpoślizgową warstwę odporną na przecieranie i kurz. Jest antybakteryjna.

Środkowa warstwa torby wypełniona jest wysoce rozciągliwą gąbką, co redukuje ryzyko w wystąpienia wibracji. Od we wnętrzu producent zastosował flokową wkładkę, która chroni urządzenie przed zarysowaniami. Kompletnie jest wodoodporna, dzięki czemu nie chłonie wody, nie tworzą się na niej nieestetyczne plamy, a sprzęt elektroniczny nie jest zagrożony zamoczeniem.

znakomita na podróż

Torba jest niezwykle lekka, waży zaledwie 170 gramów, co powoduje, ze nie stanowi dużego obciążenia podczas podróżowania. Jej grubość to tylko 2cm! Możesz włożyć ją do większej torby albo plecaka,wygodne będzie trzymanie jej w dłoni.