Baseus Basics Series torba etui na laptopa 16" szary (LBJN-B0G) - Szary, kolor szary promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Baseus Basics Series torba etui na laptopa 16" szary (LBJN-B0G) - Szary, kolor szary oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 39.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Baseus Basic Series 16'' | Etui torba pokrowiec na laptopa do 16'' i akcesoria
39.90
Baseus
Baseus Basics Series torba etui na laptopa 16" szary (LBJN-B0G)
49.00
HURTEL

Parametry

Producent:Baseus
Kategoria:Torby, pokrowce, plecaki
Rodzaj torba
Kolor szary
Rozmiar 16 "

Opis

Baseus Torba na laptopa 16''

Ci potrzeba torby, w której bezpiecznie przechowasz notebooka na czas dalszej podróży służbowej lub w drodze do pracy? zobacz model producenta Baseus przeznaczony do transportowania elektroniki wraz z akcesoriami. Wewnątrz torba ma nie tylko przegródkę na notebooka, ale też 6 mniejszych kieszonek doskonałych do schowania telefonu, ładowarki, przenośnego dysku. Z zewnątrz wygląda wysmakowanie i elegancko – brak wystających szwów i mocny zamek czynią ją prawidłowy dodatkiem do kreacji biznesowych i rutynowych.

Kompleksowa ochrona laptopa

Torba została zaprojektowana w taki sposób, żeby zapewniać ochronę notebooka z zewnątrz i w środku. Gwarantuje potrójną ochronę i pochłanianie wstrząsów w razie upadku. Ma przeciwpoślizgową warstwę odporną na przecieranie i kurz. Jest antybakteryjna.

Środkowa warstwa torby wypełniona jest wysoce rozciągliwą gąbką, co redukuje ryzyko w wystąpienia wibracji. Od w środku producent zastosował flokową wkładkę, która broni urządzenie przed zarysowaniami. W całości jest wodoodporna, dzięki temu nie chłonie wody, nie tworzą się na niej nieestetyczne plamy, a sprzęt elektroniczny nie jest zagrożony zamoczeniem.

nadzwyczajna na podróż

Torba jest bardzo lekka, waży zaledwie 170 gramów, co sprawia, ze nie stanowi pokaźnego obciążenia podczas podróżowania. Jej grubość to tylko 2cm! Możesz włożyć ją do obszerniejszej torby lub plecaka,komfortowe będzie trzymanie jej w dłoni.