Baseus folding series etui pokrowiec torba na laptopa 16'' szary (lbzd-b0g) - szary (6953156227569) promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie HURTEL

Parametry

Producent:Baseus
Kategoria:Torby, pokrowce, plecaki
Rodzaj torba
Kolor szary
Rozmiar 16 "

Opis

Etui na laptopa

Zabezpiecz trafnie swego notebooka na czas przechowywania albo transportu. Wybierz wykwintne etui, które z powodzeniem uzupełni każdą stylizację codzienną i biznesową. Polecamy wyrób firmy Baseus osobom szanującym sobie praktycznie rozwiązania w progresywnej formie.

wymiar

Etui zostało zaprojektowane z myślą o urządzeniach z ekranem o przekątnej 16 cali. Rozłożone ma wielkość 380 mm x 268 mm x 5 mm. Kiedy nie używasz pokrowca, możesz go złożyć do kompaktowych wymiarów 268 mm x 127 mm x 20 mm. To obfita oszczędność miejsca!

Taka wielkość etui oznacza, iż jest kompatybilny z wieloma laptopami dostępnymi na rynku.

Lekkie i funkcjonalne

To etui jest bardzo lekkie – waży tylko 100 g, czyli mniej niż jedno jabłko! Jego grubość to zaledwie 2 cm – jest na tyle cienkie,luźno przeniesiesz je, trzymając jedną dłonią.

stosowna ochrona

Wypełnienie etui zostało produkowane z wysokiej jakości materiału miękkiego w dotyku. Broni ono obudowę przed zarysowaniami. Z zewnątrz firma zastosował wysokogatunkowy nylon, który jest niepodatny na uszkodzenia mechaniczne, zadrapania i wykazuje wysoki stopień wodoszczelności.

Jeśli jest nieużywana, to można ją złożyć i zajmuje mniej miejsca.

Wysokie bezpieczeństwo

Przenoszony w etui sprzęt jest poprawnie zabezpieczony przed wypadnięciem. Chroni go zamykana klapka wyposażona w ukryty magnes, która nadzwyczajnie przylega do reszty pokrowca. Dwa dopełniające kapsle po bokach rozszerzają poziom ochrony.