Baseus Let's go eleganckie etui na laptopa MacBook 13'' biały (LBQY-A24) - Biały, kolor biały promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie Baseus

Parametry

Producent:Baseus
Kategoria:Torby, pokrowce, plecaki
Rodzaj pokrowiec
Kolor biały
Rozmiar 13 "

Opis

Baseus Let's go wyszukane etui na laptopa MacBook 13''

niemało podróżujesz i musisz zabierać ze sobą sprzęt elektroniczny? A może każdego dnia do pracy czy na uczelnię nosisz w plecaku albo torbie laptopa? W każdej z tych sytuacji pamiętaj o odpowiednim jego zabezpieczeniu. Zwłaszcza cienkie, lekkie urządzenia Apple idealnie nadają się do użytku w terenie. Ochroń je przed konsekwencjami wstrząsów czy upadków, wybierając Baseus Let''s go Traction ComputerLiner Bag — szykowne, cienkie i lekkie etui na komputer.

Specyfikacja:

  • producent: Baseus
  • cykl: Szycie mechaniczne
  • Materiał: Skóra organiczna i welwet
  • Zamykanie: Magnetyczne

postępowe etui

To etui bardziej przypomina znaczna kopertę konwencjonalną, ciężką i nieporęczną torbę na laptopa. Dzięki czemu demonstruje się szczególnie wykwintnie, a zarazem adekwatnie chroni zawartość. We wnętrzu ma kilka przegród, by potrójna warstwa konkretnego materiału jeszcze lepiej zabezpieczyła notebooka. Dodatkowe miejsce wykorzystaj do chowania myszki, klawiatury, notatek, umów i innych przydatnych dokumentów. Taki podział pozwoli Ci choćby widocznie oddzielić sprawy prywatne od zawodowych oraz zachować porządek.

Wygoda i minimalizm

bezkompromisowy design, podobnie jak oszczędna w formie konstrukcja sprawiają, iż to etui akcentuje się na rynku. Jest istotnie cienkie (7mm), a także niezwykle lekkie (200g). Dzięki tym cechom z powodzeniem zmieścisz je w plecaku, torbie albo weźmiesz do ręki. Te walory docenisz nad wyraz w podróżach i sytuacjach o charakterze biznesowym.

Łatwa obsługa

Korzystanie z tego etui jest bardzo proste, prędkie i przyjemne. Z pomocą jednej ręki otworzysz je, wsuniesz notebooka i zamkniesz. Każda z przegród działa niezależnie, a dzięki zapięciu na silny magnes, podczas otwierania jednej z nich, druga pozostanie nienaruszona. Precyzję rozciągliwe, podatne komponenty, które pracują niemal samoczynnie. W każdym milimetrze widać tutaj włoską precyzję i najkorzystniejszą jakość.

Wysoka jakość wykonania, innowacyjny design

wytworne etui zostało tworzone z miękkiej i wykwintnej skóry organicznej. Trzymanie go w dłoniach to prawdziwa przyjemność. Wyselekcjonowany materiał, luksusowy wygląd i wykończenie z trosceą o detale czynią go pożądanym elementem codziennych stylizacji biznesowych.

we wnętrzu etui pokrywa miękka tkanina, która uniemożliwia powstawaniu rys czy innych uszkodzeń sprzętu elektronicznego. Choć jest cienka to ma dużą moc ochrony komputera, gdyż redukuje wstrząsy i minimalizuje przykre rezultaty upadków z wysokości.