Natec pallad 550 17,3" promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Natec pallad 550 17,3" oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 189.97 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-32%
Genesis Plecak Pallad 550 17,3"
189.97
OleOle!
Plecak Genesis Pallad 550 17.3'' (NBG-1691)
197.91
Empik
Genesis Plecak Pallad 550 17,3"
279.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Natec
Kategoria:Torby, pokrowce, plecaki
Rozmiar 17.3 "

Opis

Pallad 550 to plecak dla wszystkich wytrawnych graczy, którzy często podróżują.tworzony w oparciu o progresywne wzornictwo jest zgodny z wymogami każdego fachowego gracza. Specjalnie zaprojektowany do transportu gamingowego sprzętu, ma wystarczająco dużo przestrzeni dla 17,3" notebooka wraz ze wszystkimi peryferyjnymi akcesoriami. Wyróżnij się z tłumu i chroń cały swój sprzęt dzięki plecakowi, który uwydatnia Twój gamingowy charakter.

PRZESTRONNE I PRZEMYŚLANE WNĘTRZE

Przestronne wnętrze plecaka zezwala na zabranie laptopa 17.3", a także wszelkich niezbędnych akcesoriów na Twój kolejny turniej gamingowy. Wyjątkowo trwała i niesprężysta kompozycja zapewnia pełne bezpieczeństwo przenoszonego sprzętu.

kompozycja OCHRONNA

Korpus plecaka został wytworzony z wytrzymałych tkanin zapewniając ochronę przed wodą i zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Tylny panel plecaka ma siatkę i specjalne kanały przepływu powietrza, które ulepszają komfort noszenia niezwykle w upalne dni.

TAKTYCZNE UŁATWIENIA

trafna kieszeń na każde urządzenie i każdą sytuację. Główna komora ma liczne przeznaczone kieszenie: na myszkę, podkładkę, powerbank oraz przeróżne peryferia i słuchawki. Natomiast przedni panel wyposażony został w organizer na akcesoria biurowe, klucze, czy pendrive. Wszystkie, aż proszą się, by je wypełnić.

W TWOIM ZASIĘGU

Pallad 550 prócz miejsca na Twój gamingowy sprzęt niemało kieszeni na pozostałe akcesoria.Specjalna umocniona kieszeń ochronna pozwoli przechować delikatne akcesoria, takie jak okulary przeciwsłoneczne. W czterech bocznych kieszeniach przechowasz butelki z wodą albo innych rzeczy, do których
Ci trzeba szybkiego dostępu.Natomiast dodatkowa boczna kieszeń asygnowana została na Twój telefon wyekwipowana w możliwość przepuszczenia kabli na zewnątrz i do wewnątrz plecaka.

NOŚ JAK CHCESZ

Pallad 550 gwarantuje każdemu graczowi maksymalną wygodę noszenia. Regulowane szelki pozwolą na dopasowanie plecaka do kształtu Twojego ciała, co więcej zostały one
zaopatrzone w specjalne odblaski, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa.
Wytrzymała rączka umieszczona w szczytowym punkcie plecaka umożliwi swobodne przenoszenie.