Plecak na laptopa HP Travel BNG 15.6 cali Niebieski promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Plecak na laptopa HP Travel BNG 15.6 cali Niebieski oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 85.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Plecak na laptopa HP Travel BNG 15.6 cali Niebieski
85.90
Media Expert
-1%
Plecak na laptopa HP Travel BNG 15.6 cali Niebieski
85.90
Avans.pl
Plecak na laptopa HP Travel BNG 15.6 cali Niebieski
86.90
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:HP
Kategoria:Torby, pokrowce, plecaki
Rodzaj plecak
Kolor niebieski
Rozmiar 15.6 "

Opis

HP Travel 18L

przejrzyj świat i osiągnij swoje cele z bardzo pojemnym i wyjątkowo gustownym plecakiem. Umieść wszystko na swym miejscu, korzystając zprzystępnych i bezpiecznych kieszeni o najróżniejszych wymiarach. Ten wyśmienity towarzysz podróży został zaprojektowany tak, aby użytkownik mógł zapakować się lekko i poruszać szybko, zachowując jednocześnie możliwość wyruszenia w dłuższą podróż. Postaw na plecak wielozadaniowy.


Poszerz swoje horyzonty

Noszenie całego świata na plecach jeszcze nigdy nie było tak łatwe i wykwintne, jak z tym ergonomicznym towarzyszem podróży. A jeśli będziesz potrzebować więcej miejsca, otwórz zamek błyskawiczny i powiększ objętość do 21 l. Z taką pojemnością możesz wyruszyć w podróż co najmniej na weekend. Dzięki licznym przegródkom, kieszeniom i schowkom plecak ten może posłużyć za prawdziwy organizer. Urządzenia, ubrania, przekąski, pamiątki - spakuj, co tylko chcesz. Praktyczne kieszenie wewnątrz i na zewnątrz oszczędzą Ci zbędnego nurkowania w plecaku. Założymy się,odszukasz to, czego Ci potrzeba, z zamkniętymi oczami. Wszystko poukładane i na swoim miejscu.


Komfort bez ograniczeń

Ten wysmakowany i lekki plecak może pomieścić więcej, niżeli się wydaje, dzięki temu Ty i Twój dobytek dotrzecie wygodnie do celu podróży. Przygotuj się na długą wyprawę, korzystając z wygodnych szelek. Umieść wszystko we właściwym miejscu - od butelek z wodą aż po ubrania i wszystko między. Poznaj swojego nowego towarzysza podróży.


Plecak, na którym możesz polegać

Podróżuj swobodnie, wiedząc iż zawartość Twojego plecaka jest bezpieczna, dzięki kieszonce na urządzenie lokalizacyjne, a także blokowanym zamkom głównej przegrody. To rozwiązania rodem z filmów science-fiction.