Brokatowa kopertówka torebka wizytowa jasny szmaragdowy - szmaragdowy promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie Evangarda.pl

Parametry

Producent:Wielka Brytania
Kategoria:Torebki
Rodzaj kopertówka, wizytowa
Dla kogo damska
Kolor zielony

Opis

szykowna, wygodna, a zarazem subtelna torebka żeńska, która może pełnić funkcje równocześnie torebki codziennej, jak i torebki wieczorowej, wizytowej.

  • Dużą zaletą tej torebki jest jej wielkość. Bez problemu zmieszczą się tu wszystkie potrzebne drobiazgi oraz każdy większy telefon, a przy tym nie jest zbyt pokaźna i nie wygląda ciężko.

  • Jeśli zatem Ci trzeba mieć ze sobą więcej rzeczy, a przy tym wyglądać lekko i kobieco, ta torebka jest dla Ciebie wręcz wytworzona!

  • Dodatkowym atutem tej urokliwej torebki jest materiał, z którego została stworzona. Drobinki brokatu są wtopione w tworzywo, dzięki czemu można mieć pewność, że torebka nie będzie zaciągać stylizacji, ani rajstop, czy pończoch.
  • Torebka posiada dwa dopinane łańcuszki: jeden dłuższy - o długości ok. 120 cm i jeden krótszy - o długości ok. 60 cm, dzięki temu torebkę można nosić na zróżnicowane sposoby, trzymając ją w rąk, przewieszoną przez przedramię za krótszy łańcuszek albo zawieszoną na ramieniu przy pomocy dłuższego łańcuszka.

  • Wnętrze wyłożone jest satynową podszewką, a na tylnej ścianie znajduje się nieznaczna kieszonka, gdzie można schować, np. Dowód osobisty, prawo jazdy, kartę bankomatową lub pieniądze.