Listonoszka ze skóry ekologicznej z klapką — marki Lulucastagnette promocja 2023

Cena139.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Skorzana.com

Parametry

Producent:LuluCastagnette
Kategoria:Torebki
Rodzaj listonoszka

Opis

Listonoszka ze skóry organicznej z klapką — LuluCastagnette    • Najwyższa jakość i precyzja wykonania | Odszyta z wysokojakościowej skóry organicznej, której wygląd łudząco przypomina najwyższej jakości skórę naturalną

    • nieprzemijalny wygląd | Torebka, chociaż nie zawiera A4, jest niezwykle pojemna. Torba będzie efektownie prezentować się na Twoim ramieniu. Z nią u boku będziesz w stanie zbudować znakomitą stylizację!

    • konkretnie dopracowana | Środek wyściełano funkcjonalną podszewką w ciemnym, niebrudzącym odcieniu. Takie wykończenie to podstawa, jeżeli wnętrze torby ma pozostać w idealnym stanie poprzez długie lata!

    • Wygoda i komfort noszenia |Torebka na długim pasku z klasyczną regulacją, dzięki niemu możesz przedłużyć listonoszkę, żeby założyć ją na ukos


Szereg pojemnych kieszeni

Wnętrze prezentowanego modelu podzielone zostało na 2 komory za pomocą przegródki na zamek błyskawiczny. Dostęp do nich, jak i rzecz jasna do całego wnętrza torby strzeże bezpieczny , a także magnes zamocowany do klapy.
w środku torebki, który jest zabezpieczony logowaną podszewką, znajdują się jeszcze 2 kieszenie. Jedna z nich jest otwarta, druga spinana na zamek błyskawiczny. Wszystkie bezproblemowo powinny zmieścić Twój portfel lub smartfon.
Ten model ma także 3 poręczne kieszenie zewnętrzne. Jedna znajduje się na rewersie - zamykana na zamek błyskawiczny, a dwie, pozostałe, interesująco ukryto pod klapką.

Komfort noszenia

Do torebki dołączony jest pasek o maksymalnej długości 130 cm. Dzięki niemu możesz wygodnie nosić torebkę na ramieniu albo poprzez ciało. Jego długość możesz regulować przy pomocy konwencjonalnej klamerki, takprzystosować go nieprzeciętnie do swego wzrostu i sylwetki.

Torebka zapinana na magnes i zamek

Torebka z klapką, pod którą zamocowane zostały klipsy magnetyczne, pod którą znajduje się jeszcze zamek błyskawiczny strzegący dostępu do komór. To bardzo komfortowe i bezpieczne zamknięcie. Nie będziesz musiała martwić się o niekontrolowane otwarcie się torebki i utratę zawartości.marka: LuluCastagnette
Materiał: skóra ekologiczna
Płeć: kobieca
Model/wariant: listonoszki/crossbody
Kolor główny: czarny
Wielkość: mała
Format A4: nie gromadzi
styl: miejski/casual
Wzór: bez wzoru
kształt: prostokąt
Sposób noszenia: na ramię, przez ramię (crossbody)
Sposób zamykania: zamek błyskawiczny, klapka, magnes
Kolor okuć: złoty
ilość komór: 2
ilość kieszeni: 5
Pasek: dostosowywany, stały
podszycie: tak
parametry szczególne: kieszeń zewnętrzna, kieszeń na zamek, zamek pod klapką, nóżki ochronne
Wysokość: 18 cm
Szerokość: 28 cm
Głębokość: 9 cm
Maksymalna długość paska: 130 cm