Torba szlachetna skóra licowa, H 469544 MRF promocja 2020

Cena399.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Qstyle

Parametry

Producent:IMPORT FRANCJA
Kategoria:Torebki
Materiał skóra

Opis

Wspaniala torba, znakomity towarzysz do pracy i w podrózy. Wytworzona przez francuska firme HEXAGONA z miekkiej, szlachetnej skórylicowej. Wnetrze tej wytwornej aktówki bronione jest przez wyscielane gabczastym materialem korpusy.

zastosowana tu firmowa, zakardowa podszewka to trwalosc, elegancja i gwarancja oryginalnosci artykułu. Dostosowywany pasek na ramie z pokaźna, antyposlizgowa nakladka gwarantuje wygode. Nie do przecenienia w podrózy jest specjalna, zewnetrzna kieszen umozliwiajaca mocowanie aktówki na wysuwanej raczce torby na kólkach.

- Oryginalny produkt francuskiej firmy HEXAGONA - stworzona z miekkiej, naturalnej skóry licowej - Wyscielane komory wewnetrzne (ochrona notebooka) - wytworna, firmowa podszewka zakardowa - Kieszonki na telefon dlugopisy i karty kredytowe - komfortowy dostosowywany pasek na ramie (max.

dl. 139 cm) - Specjalna kieszen do mocowania aktówki na wysuwanej raczce torby podróznej wymiary (dlugosc x wysokosc bez raczek x grubosc): 39 x 31 x 13 cm. Maksymalne rozmiary mieszczacego sie laptopa: 38 x 27 cm.

83h9544