Złota torebka shopperka na ramię - złoty marki Wielka brytania promocja 2019

Cena137.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Evangarda.pl

Parametry

Producent:Wielka Brytania
Kategoria:Torebki
Rodzaj shopperka
Dla kogo damska
Sposób noszenia na ramię
Kolor żółty

Opis

wielka, pojemna torebka damska, która może służyć do codziennych kreacji,dobrze stanie na wysokości zadania jako torba plażowa ze względu na swoje rozmiary jak i oporny materiał, z którego została stworzona.

  • Torebka nie ma w środku podszewki, lecz wewnętrzna część materiału, z którego jest wytwarzana to miękka i miła w dotyku dzianina przypominająca fakturą zamsz.

  • Torebka ma otwarte wnętrze, a jej jedynym zapięciem są dwa paski umieszczone na przeciwległych stronach, które można spiąć karabińczykiem. Karabińczyk może także służyć do przypięcia np. Kluczy.

  • Torebka posiada długie rączki, dzięki którym można nosić ją komfortowo na ramieniu.

  • wewnątrz znajdują się dwie mniejsze kieszonki umieszczone na przeciwległych ścianach torebki: jedna zamykana zamkiem momentalnym i jedna otwarta.
  • Spód torebki wyposażony jest w cztery złote nóżki, które chronią ją przed uszkodzeniami i równocześnie stanowią dodatkową ozdobę.

Niewątpliwym atutem torebki jest spektakularny, błyszczący, złoty materiał, który z całą pewnością zwraca uwagę każdej kobiety lubiącej znamionować się z tłumu.