Plecak młodzieżowy Topgal RUBI 18025 G promocja 2022

Cena289.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Topgal

Parametry

Producent:Topgal
Kategoria:Tornistry i plecaki
Rodzaj plecak

Opis

Dwukomorowy plecak młodzieżowy w zupełnie nowym kształcie stosowny dla dziewczyn od 6 - 8 klasy i do szkoły średniej sztywne plecy z lekkim stelażem w anatomicznym profilu szelki z regulacją i pasem piersiowym pokazujemy efektowny plecak z wzorem róż i subtelnych kropeczek.

wyjątkowo lubiany wzór wśród studentek. Znaczna pojemność sprawia, że plecak posłuży do szkoły i na zajęcia po szkole - zmieści nad wyraz dużo rzeczy. Sprawdzoną technologię usztywnienia pleców stosujemy także w kolekcjach dla młodzieży.

Plecy są sztywne, wyściełane anatomicznie wyprofilowaną gąbką obszytą materiałem oddychającym. We wnętrzu pleców znajduje się anatomicznie wygięty lekki stelaż, który można wyjąć, ale nie polecamy - stelaż pomaga równomiernie rozłożyć obciążenie plecaka na całej powierzchni pleców, nie obciążając kręgosłupa.

Szelki są grube, także stosownie wykształtowane, pas piersiowy pomoże ustabilizować szelki na ramionach. Noszenie choćby obfitych ciężarów będzie przyjemniejsze. W tylnej komorze znajduje się kieszeń na notebooka o maksymalnej wielkości 15,4 cala.

W komorze polecamy przenosić ciężkie książki, teczki. W komorze znajduje się także mniejsza kieszeń ze specjalną wyściółką przyjazną elektronice - można w niej przenosić smartfon, tablet czy powerbank.

Druga komora jest węższa, asygnowana na zeszyty, jest niej nieduża kieszonka na zamek na np. Dokumenty. Z przodu plecaka znajdują się dwie kieszenie - jedna mniejsza (z nadrukiem kwiatów), a druga głęboka.

Z boków plecaka są siatkowane kieszenie do przenoszenia np. Butelki o objętości 1,5 litra (nie jest wyposażeniem). Butelkę można zapiąć paskiem stabilizującym, żeby nie wypadała w biegu do autobusu. Inne fajne, użyteczne rozwiązania to: odblaski wkomponowane w design, znajdujące się na przodzie, z boku i na szelkach plecaka podgumowane uchwyty suwaków ucho do przenoszenia plecaka w ręce spód plecaka z grubego materiału Topdura, który jest oporny na wodę i przeciążenia materiał plecaka z powłoką wodoochronną