Topgal Plecak szkolny niebieski w miejskim stylu graffiti niki 21022 b promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Topgal Plecak szkolny niebieski w miejskim stylu graffiti niki 21022 b oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 256.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
Plecak szkolny niebieski w miejskim stylu graffiti Topgal NIKI 21022 B
256.00
Topgal
Topgal Komplet szkolny NIKI 21022 B SET SMALL
290.00
Topgal
Topgal Komplet szkolny NIKI 21022 B SET MEDIUM
307.00
Topgal
Topgal Komplet szkolny NIKI 21022 B SET LARGE
322.00
Topgal

Parametry

Producent:Topgal
Kategoria:Tornistry i plecaki
Rodzaj plecak

Opis

właściwości główne: idealny od 2 do 5 klasy sztywne plecy z lekkim stelażem uniwersalny wzór i duża pojemność Plecak kroju NIKI jest uniwersalnym plecakiem dla dzieci od 2 klasy lub od 125 cm wzrostu. Plecak ma dwie komory i jest szczególnie pojemny.

Dlatego także nie polecamy go dla małych pierwszaków, lecz raczej dla starszych dzieci. Plecak NIKI uniesie obfite ciężary dzięki anatomicznym plecom. We wnętrzu plecy posiadają specjalną kieszonkę z lekkim stelażem aluminiowym, który gwarantuje poprawny kształt i przypasowanie.

Szelki w plecaku są znaczne i wyprofilowane. Można je wyregulować na górze ustalając odległość plecaka od pleców oraz na dole - wysokość plecaka na plecach. Szelki nie będą zsuwać się z wąskich ramion ponieważ można je zapiąć na środku pasem piersiowym.

Plecak ma dwie duże komory. Najcięższe książki układaj przy plecach. W przedniej komorze odszukasz niemało miejsca na pozostałe rzeczy, a także kieszonkę zapinaną na zamek i identyfikator. Z przodu plecaka są dwie ergonomiczne kieszenie.

Górna kieszeń ma karabińczyk na klucze, zmieści się w niej piórnik PENN 21022 albo śniadaniówka (nie są wyposażeniem). Dolna jest dedykowana na mniejsze rzeczy, można w niej przenosić piórnik etui ETUE 21022 (nie jest wyposażeniem).

Butelkę na napój polecamy umieścić do zewnętrznej bocznej kieszeni. Kieszeń jest głęboka i ma pas do przypięcia butelki, żeby nie wypadała podczas biegu do szkoły. Bezpieczeństwo jest najważniejsze - plecak ma pokaźne odblaski z przodu, na bokach i na szelkach.

Funkcje uzupełniające: wodoodporna dzianina z wewnętrzną membraną grube dno TOPDURA oporne na ścieranie i przeciążenia uchwyt do zawieszenia plecaka i drugi do noszenia w ręce plecak był testowany w laboratorium ITC Zlin Porada: Do plecaka można dokupić dwa piórniki.

PENN 21022 to klasyczny rozkładany sztywny piórnik, który ma jedno skrzydło wewnątrz. Piórnik saszetka ETUE 21022 to owalne etui z jednym skrzydłem we wnętrzu i wolną przestrzenią.