Tornister Topgal CHI 880 B - White promocja 2019

Cena313.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Topgal

Parametry

Producent:Topgal
Kategoria:Tornistry i plecaki
Kolor biały
Rodzaj tornister

Opis

Jednokomorowy tornister dla pierwszoklasistki z motywem kwiatków przypasowany do dziewczynek także niższego wzrostu (1-2 klasa) podwójnie regulowane szelki z paskiem piersiowym komfortowy system pleców usztywniany stelażem aluminiowym, który można wyjąć jedna komora z wewnętrznymi przegrodami, kieszeń na butelkę i dwie kieszenie na przodzie Tornister dzięki mniejszym wymiarom wygląda zgrabnie na plecach dzieci nieznacznej postawy, a także luźno zmieści format A4.

Ma jedną dużą komorę wewnętrznie podzieloną na trzy części i organizer z kieszonką na dokumenty. Dzięki czemu dziecko wynajduje rzeczy i nie traci czasu na rozpinanie dalszych zamków i komór. Z boku tornister ma rozciągliwą kieszeń na butelkę (butelka nie jest elementem wyposażenia).

Z przodu tornistra znajdują się dwie kieszenie. W górnej można umieścić śniadaniówkę lub piórnik (komponenty nie są wyposażeniem tornistra). Dodatkowym atutem tej kieszeni jest plastyczna przywieszka z kwiatkami przypięta do zamka.

Dolna kieszeń jest mniejsza, a w niej znajduje się dodatkowa kieszonka na zamek. Wielkie szelki i ergonomicznie dostosowany system pleców ze stelażem aluminiowym gwarantują wygodę i zdrowe wykorzystywanie.

Tornister ma usztywnianą konstrukcję, dzięki temu nie przewraca się po postawieniu na ziemi. Pokaźne i znaczne odblaski sprawią, iż dziecko będzie widoczne na drodze. Użyteczne rozwiązania: uchwyt do przenoszenia plecaka w rąk uchwyt do powieszenia plecaka na haczyku ławki szkolnej wytrzymałe dno wykonane z materiału TOPDURA (atestowane poprzez Instytut Badań i Certyfikacji w Zlinie) stopki dystansowe na dnie tornistra Tornister CHI 880 wygrał test tornistrów dla pierwszoklasistów!

Czeska gazeta MFDnes przetestowała 12 tornistrów przeróżnych producentów. Tornister Topgal uzyskał najwyższą ocenę wśród recenzentów, fizjoterapeutów, a także redakcji gazety. Sprawdź detaly tutaj.