Russell Hobbs 24370-56 promocja 2021

Cena179.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Russell Hobbs
Kategoria:Tostery

Opis

Intro Toster Russell Hobbs Inspire White (24370-56) Toster to urządzenie niezastąpione przy śniadaniu. Pozwól, by jego wygląd zainspirował Cię do wypiekania najpyszniejszych tostów i rogalików, starannie takich, jakie lubią Twoi domownicy.

Jest to możliwe dzięki innowacyjnemu tosterowi Inspire White od Russell Hobbs. Znajdź miejsce w swej kuchni na nowoczesny toster, a w swoim planie dnia - na pożywne, smaczne śniadanie na ciepło! Video sprawdź co eksponuje Toster Inspire White? Dowiedz się więcej!

Znajdź miejsce w swej kuchni na innowacyjny toster. Niebanalny design Plastikowa, połyskująca obudowa tostera Inspire White została wzbogacona o rowkowaną fakturę o nieregularnym kształcie. To czyni ten toster tak wyjątkowym, nowoczesnym i innym od wszystkich.

Chromowane elementy i niebieskie podświetlenia LED sprawiają, iż jest on genialnym uzupełnieniem innowacyjnej kuchni. Regulacja stopnia opiekania Wypiekaj swoje tosty dokładnie tak konkretnie, jak lubisz. Jest to osiągalne dzięki 6-stopniowej skali stopnia wypiekania.

Wysoki podnośnik pieczywa Wypieczoną kromkę z łatwością wyjmiesz z tostera za pomocą wygodnego wysokiego podnośnika, który uruchamia się przy pomocy specjalnego suwaka. Dzięki temu wyjmujesz grzanki nie parząc dłoni.

Dzięki funkcji Lift&Look możesz unosić grzanki, by sprawdzić poziom ich wypieczenia bez konieczności anulowania pracy tostera. Wielofunkcyjność przypasowana do Twoich potrzeb Toster ma funkcje rozmrażania kromek, ich podgrzewania oraz anulowania opiekania, gdy uznasz, że tost jest już gotowy.

Wszystkie funkcje oznakowane są czytelnymi przyciskami z niebieskim podświetleniem LED. Wyjmowana tacka na okruchy Wyjmowana jednym ruchem tacka na okruchy pomaga zgromadzić wszystkie okruszki w jednym miejscu i łatwo je zlikwidować bez czyszczenia całego tostera.

dołączony ruszt do wypiekania rogalików pozwoli przygotowywać na tosterze na dodatek inne niż tosty rodzaje pieczywa....