Traktor z przyczepą - Schleich promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Traktor z przyczepą - Schleich oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 227.08 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Traktor z Przyczepą
227.08
InBook.pl
Farm World Traktor z przyczepą
258.50
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Schleich
Kategoria:Traktory

Opis

wyśmienite uzupełnienie zestawu Schleich Farma. Ręcznie malowane figurki producenta Schleich charakteryzują się wielkm zamiłowaniem do szczegółów. Schleich Traktor z przyczepą kompatybilny jest także z taśmociągiem do siana.

Dzięki łyżce traktora mozna łatwo załadować siano na przyczepę i przewieźć na farmę. Ręcznie malowane figurki producenta Schleich cechują się wielkm zamiłowaniem do szczegółów. Detale: Kategoria: Farm World nieprzeciętne uzupełnienie świata farmy Schleich®!

Traktor bez problemu przejeźdża poprzez bramę farmy (numer katalogowy 42333), przyczepa pasuje zaś pod silos (numer katalogowy 41429) Wszystkie przyczepy Schleich® są kompatybilne z traktorem za pomocą haka Ruchoma łyżka do transportowania stogów siana Możliwość odczepienia łyżki od traktoru artykuł asygnowany dla dzieci od 3 roku życia.

unikatowa funkcja: przyczepę można rozładować z tyłu albo z jednego albo drugiego boku rozmiary: 39 x 16,5 x 23 cm (sz x dł x wys) towar dedykowany dla dzieci od 3 roku życia. Uwaga produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Może zawierać niewielkie części, które mogą zostać połknięte. Ryzyko zadławienia!