transmiter samochodowy fm z bluetooth i ładowarką pd, tr-14 marki Savio promocja 2023

Cena108.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:SAVIO
Kategoria:Transmitery samochodowe

Opis

Transmiter samochodowy TR-14 to wielofunkcyjne urządzenie zaopatrzone w Bluetooth 5.0 oraz progresywną technikę ENC (redukcja hałasu środowiskowego), która redukuje szumy, tłumiąc niepotrzebne dźwięki z otoczenia, co wyraźnie polepsza jakość prowadzonych rozmów. Zastosowany procesor muzyczny zezwala na odtwarzanie ulubionych utworów w wyśmienitej jakości. Transmiter ma wejście multimedialne Micro SD i wyjście liniowe AUX, wyposażony jest także w dwa wyjścia szybkiego ładowania wspierające Quick Charge 3.0 i Power Delivery 3.0, dzięki czemu szybko naładujesz swój smartfon albo tablet. Podświetlany pierścień wraz z możliwością wyboru odpowiedniego koloru sprawi, iż urządzenie znakomicie wkomponuje się do wnętrza każdego samochodu.

Bluetooth 5.0
Transmiter samochodowy TR-14 został zaopatrzony w moduł Bluetooth 5.0. Moduł ten zapewnia jednostajną łączność, proponuje na dodatek dwa razy szybszy transfer, a także polepsza zasięg w porównaniu ze starszymi wersjami Bluetooth.

Funkcja zestawu głośnomówiącego
Savio TR-14 zezwala na kontrolę nad połączeniami przychodzącymi bez utraty koncentracji na drodze. Dzięki czemu znacząco powiększysz swój komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem.

Bass boost
Wzmocnienie basów to zastosowany efekt, który wzmacnia niskie częstotliwości. Jest porównywalny z korektorem, ale ogranicza się do wzmocnienia jednopasmowego w zakresie niskich częstotliwości. Funkcja ta świetnie sprawdza się podczas słuchania dynamicznej muzyki.

Power Delivery 3.0 / Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0, a także Quick Charge 3.0 to technologie, które pozwalają na ładowanie sprzętów do czterech razy szybciej tradycyjne ładowanie. Dzięki temu poświęcisz mniej czasu na ładowanie i będziesz gotowy szybciej wyruszyć w drogę!

Funkcja ENC
ENC (redukcja hałasu środowiskowego) to funkcja, która służy do tłumienia hałasów płynących z otoczenia w trakcie przeprowadzanych rozmów telefonicznych. Połączenie tej funkcji wraz z rotacyjnym mikrofonem sprawi, że Twój rozmówca w słuchawce usłyszy Twój czysty głos, niezależnie od tego, czy prowadzisz rozmowę w trakcie jazdy samochodem czy na zatłoczonym parkingu.

Slot AUX OUT / Micro SD
Transmiter samochodowy TR-14 ma nie tylko funkcje bezprzewodowe, ponieważ został zaopatrzony w port AUX-OUT dzięki, któremu możemy podłączyć transmiter z gniazdem AUX-IN w swoim samochodzie i cieszyć się bezstratną jakością dźwięku. Urządzenie ponadto slot na kartę Micro SD.