Savio Transmiter samochodowy tr-15 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Savio Transmiter samochodowy tr-15 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 62.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Savio TR-15 z Bluetooth i ładowarką QC 3.0 18W
62.90
OleOle!
-10%
Transmiter FM 2w1 ładowarka SAVIO TR-15 Czarny
62.90
Media Expert
-10%
Transmiter FM 2w1 ładowarka SAVIO TR-15 Czarny
62.90
ELECTRO.pl
Savio Transmiter FM z Bluetooth i ładowarką PD, TR-15
66.00
Zadowolenie.pl
Savio TR-15 z Bluetooth i ładowarką QC 3.0 18W
69.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:SAVIO
Kategoria:Transmitery samochodowe

Opis

Transmiter samochodowy TR-15 to wielofunkcyjne urządzenie wyposażone w Bluetooth 5.3. zaimplementowany procesor pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie ulubionej muzyki, a połączenie funkcji zestawu głośnomówiącego z wysokiej klasy mikrofonem gwarantuje najlepszą jakość w trakcie rozmów. Wykorzystanie technice Quick Charge3.0 umożliwia prędkie naładowanie Twojego smartfona albo innego urządzenia. Transmiter zaopatrzony jest jeszcze w wyświetlacz LED i uzupełniającą funkcję wzmocnienia basów - Bass Boost, dzięki której odtwarzane utwory zyskają oryginalną jakość i brzmienie. Dodatkowy port USB w komfortowy sposób umożliwia podłączenie zewnętrznego źródła z plikami audio.

Transmiter samochodowy TR-15 z funkcją Bluetooth 5.3
Transmiter samochodowy TR-15 kanon Bluetooth w wersji 5.3. Rodzaj ten ten gwarantuje zrównoważoną łączność, ulepszoną jakość dźwięku przez zmniejszenie zakłóceń oraz polepsza zasięg w porównaniu ze starszymi wersjami Bluetooth. Dlatego zastosowane rozwiązanie pozwoli na bezproblemową jazdę bez zbędnych zakłóceń w połączniu telefonu z TR-15.

Funkcja zestawu głośnomówiącego
Savio TR-15 umożliwia kontrolę nad połączeniami przychodzącymi bez utraty koncentracji na drodze. Dzięki czemu stanowczo ulepsza komfort, a także zwiększa bezpieczeństwo w trakcie jazdy samochodem. Funkcja zestawu głośnomówiącego idealnie sprawdza się nawet wtedy gdy uchylisz szybę w samochodzie.

Bass boost
Ciesz się mocniejszym dźwiękiem basów. Bass boost to zaimplementowany efekt, który powiększy natężenie dźwięku o niskich częstotliwościach. Jest porównywalny z korektorem, lecz ogranicza się do wzmocnienia dolnego pasma dźwięku. Funkcja ta wspaniale sprawdza się w trakcie słuchania dynamicznej muzyki.

Transmiter Samochodowy TR-15 - funkcja szybkiego ładowania
Transmiter zezwala na ładowanie w standardzie Quick Charge 3.0 z portu USB-A. technologia ta, pozwala na ładowanie sprzętów do czterech razy szybciej niżeli ogólnie dostępne standardy. Ponadto urządzenie to jest wyposażone w innowacyjne złącze USB-C o maksymalnym napięciu 2,4A. Dzięki tym rozwiązaniom poświęcisz mniej czasu na ładowanie i będziesz gotowy szybciej wyruszyć w drogę!

Odtwarzanie muzyki z portu USB-A
Urządzenie ma multimedialne złącze USB-A, które pozwala na podłączenie dysków zewnętrznych o obszerności do 64GB. dzięki temu możesz odtwarzać ulubioną muzykę zgraną z komputera.