Transmiter TECHNISAT Digitradio Car 1 DARMOWY TRANSPORT (4019588039124) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Transmiter TECHNISAT Digitradio Car 1 DARMOWY TRANSPORT (4019588039124) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 330.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Transmiter TECHNISAT Digitradio Car 1
330.00
ELECTRO.pl
Transmiter TECHNISAT Digitradio Car 1
330.00
Media Expert
Transmiter TECHNISAT Digitradio Car 1
330.00
Avans.pl

Parametry

Producent:TECHNISAT
Kategoria:Transmitery samochodowe

Opis

Zafunduj sobie zwiększenie systemu multimedialnego do samochodu: DIGITRADIO Car 1 to genialne urządzenie do odbioru DAB+. Urządzenie przesyła dźwięk stacji DAB+ za pośrednictwem transmitera FM na ustalonej poprzez użytkownika częstotliwości radiowej FM.

Alternatywnie realne jest także podłączenie DIGITRADIO Car 1 do gniazda AUX IN radia samochodowego. Oprócz radia, DIGITRADIO Car 1 odtwarza także muzykę odbieraną za pośrednictwem złącza Bluetooth, z karty MicroSD, a także z zewnętrznych urządzeń podłączonych kablem.

równocześnie ten kompaktowy odbiornik może posłużyć jako komplet głośnomówiący. W celu ułatwienia montażu w samochodzie z tyłu radia umieszczono magnesy. Druga część tego mocowania magnetycznego znajduje się równocześnie na należącym do zestawu adapterze ładowania USB do gniazda zapalniczki, jak i na specjalnym mocowaniu zaciskowym, przystosowanym do konstrukcji na kratkach nawiewu deski rozdzielczej.

Ustalenie miejsca konstrukcji i obsługi modelu DIGITRADIO Car 1 należy do użytkownika. Adapter ładowania USB jest zaopatrzony w dwa wyjścia USB. Jedno z nich służy do zasilania DIGITRADIO Car 1 a drugie może być wykorzystane np.

do ładowania smartfona....