NW607 BLUE KIJE NORDIC WALKING NILS EXTREME promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem NW607 BLUE KIJE NORDIC WALKING NILS EXTREME oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 49.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Kije treningowe Nordic Walking NW607 niebieskie Nils Extreme - niebieski
49.90
TopSlim
NW607 BLUE KIJE NORDIC WALKING NILS
50.00
CGROT.pl

Parametry

Producent:NILS EXTREME
Kategoria:Trekking i Nordic walking
Rodzaj kije

Opis

NW607 Nils Extreme to kije o teleskopowej budowie, umożliwiającej szybką i łatwą regulację ich długości w zależności od wzrostu użytkownika. Kije NW607 Nils Extreme mają przeciwpoślizgową i poręczną rękojeść z regulowaną rękawiczką. Wymienne nakładki i talerzyki pozwalają na korzystanie z kijów podczas wędrówki po terenach płaskich o nawierzchniach takich jak asfalt, trawa, śnieg, piasek, błoto itp.

Nordic Walking jest marszem z kijami wymyślonym poprzez grupę fińskich lekarzy i wybitnych sportowców. Ten nowy, a zarazem prosty sposób na powiększenie poziomu aktywności, przypomina narciarstwo biegowe w połączeniu z chodem sportowym
;
Całość wszechstronnie rozwija układ mięśniowy oraz poprawia wydolność naszego organizmu. W trakcie marszu z kijkami pracują mięśnie pośladków, podudzi, ud, a także mięśnie ramion, barków, klatki piersiowej i brzucha. Zaangażowanie tak wielkiej ich grupy, ma pozytywny wpływ na podniesienie naszej ogólnej efektywności fizycznej.właściwości:

Dwa kije dwusegmentowe z regulacją wysokości od 87 do 140 cm
Waga: 499 g
Materiał: aluminium 6061
Uchwyt: poręczny wykonany z korka i PP
Rękawiczka z neoprenu na dłoń z regulowanym rozmiarem
Grot: stal utwardzona
dodatkowe końcówki: TAK

dwie gumowe nakładki do marszu po asfalcie
dwa wymienne talerze do miękkiego podłoża


Możliwość dokupienia wymiennych końcówek i talerzyków
Pokrowiec: NIE
Kolor: niebieskiUwagi:

certyfikaty, normy:
Gwarancja 24 miesiące