Nils extreme Nw608 kije nordic walking (5907695502824) promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie CGROT.pl

Parametry

Producent:NILS EXTREME
Kategoria:Trekking i Nordic walking
Rodzaj kije

Opis

NW608 Nils Extreme - to kije o teleskopowej budowie, która umożliwia szybką i łatwą regulację długości. Obie sztuki mają antypoślizgową, a także poręczną rękojeść z dostosowywanym paskiem.

Kije pozostały zaopatrzone są w wewnętrzny system amortyzujący anti-shock, absorbujący drgania w trakcie wędrówki. Zapewnia on ochronę stawom choćby w trakcie dynamicznego marszu.

NW608 Nils Extreme są przeznaczone na tereny płaskie o nawierzchni utwardzonej jak i miękkim podłożu. Uniwersalność produktu osiągnięto dzięki zastosowaniu wymiennych końcówek. Uzupełniające bezpieczeństwo gwarantuje naklejka odblaskowa.

Nordic Walking jest marszem z kijami wymyślonym przez grupę fińskich lekarzy i wybitnych sportowców. Ten nowy, a zarazem prosty sposób na rozszerzenie poziomu dynamiczności, przypomina narciarstwo biegowe w połączeniu z chodem sportowym.

Całość wszechstronnie rozwija układ mięśniowy oraz polepsza wydolność naszego organizmu. Podczas marszu z kijkami pracują mięśnie pośladków, podudzi, ud oraz mięśnie ramion, barków, klatki piersiowej i brzucha. Zaangażowanie tak obszernej ich grupy, ma pozytywny wpływ na podniesienie naszej ogólnej wydajności fizycznej.

właściwości:

Dwa kije trzysegmentowe z regulacją wysokości od 67 do 140 cm
Waga: 499 g.
System anti-shock: TAK
Materiał: aluminium 6061
Uchwyt: ergonomiczny stworzony z materiału EVA, a także PP
dostosowywany pasek
Grot: stal utwardzona
Naklejka odblaskowa
dopełniające końcówki: TAK

dwie gumowe nakładki do marszu po asfalcie
dwa wymienne talerze do miękkiego podłoża

Możliwość dokupienia wymiennych końcówek i talerzyków

Uwagi:

Gwarancja 24 miesiące