Hama Radio dit2105sbtx czarny promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Hama Radio dit2105sbtx czarny oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 879.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Tuner HAMA DIT2105SBTX Czarny
879.00
Media Expert
Hama DIT2105SBTX (czarny)
879.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:HAMA
Kategoria:Tunery stacjonarne

Opis

radio cyfrowe i internetowe do odbioru sygnału audio przez fm, dab / dab +, radio internetowe. Korzyści: dzięki odbiornikowi bluetooth (rx) możesz prosto przesyłać muzykę ze smartfona, tabletu, notebooka i komputera do urządzenia dzięki zintegrowanemu nadajnikowi bluetooth (tx) twoje bity odtwarzane są na wszelkich urządzeniach obsługujących bluetooth, takich jak słuchawki lub głośniki ciesz się ulubioną muzyką ze spotify także w radiu: obsługa spotify connect gwarantująca dostęp do milionów utworów i gotowych list odtwarzania ciesz się amazon music też w radiu: przechowuj swoje konto amazon w radiu, żeby uzyskać dostęp do milionów piosenek i wstępnie wyselekcjonowanych list odtwarzania złącze usb typu a do ładowania i odtwarzania zewnętrznych nośników informacji, np.

pamięć usb, odtwarzacz mp3 pierwszorzędny odbiór, gdziekolwiek jesteś: podłącz przeróżne anteny do złącza f, aby zoptymalizować odbiór wysoki poziom łatwości obsługi: komfortowo steruj swymi urządzeniami z sofy - przy pomocy smartfona lub tabletu z aplikacją, za pomocą pilota albo bezpośrednio na urządzeniu rozciągliwe łączenie się z internetem: bezprzewodowo przez wlan lub przewodowo poprzez lan