Essence get big lashes mascara volume curl - tusz do rzęs podkręcający i dodający objętości czarny, 12 ml promocja 2024

Cena16.81
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Essence
Kategoria:Tusze do rzęs
Pojemność 12 ml

Opis

Get Big Lashes - maskary pogrubiające rzęsy producenta Essence. Maskary przystępne w 3 wersjach: pogrubiającej, wodoodpornej i pogrubiająco-podkręcającej.MASKARA POGRUBIAJĄCA - VOLUME BOOST gwarantuje maksymalne pogrubienie.

Dodaje rzęsom objętości i zagęszcza je nadając efekt "drama look". Mega szczoteczka ma włókna docierające do najkrótszych i najcieńszych rzęs. Wytuszuje nawet te w kącikach oczu. Maskara pokryje każdą rzęsę i nie pozostawia uczucia ciężkości.

Spojrzenie zyska zalotności i uroku.MASKARA POGRUBIAJĄCA WODOODPORNA - VOLUME BOOST WATERPROFF dodaje rzęsom objętości, a dzięki właściwościom wodoodpornym umożliwia korzystanie z basenu bez rozmazywania się.

idealnie pasuje na wiosenne i letnie dni, kiedy to narażeni jesteśmy na działanie potu. Zapewnia wyśmienity makijaż oka przez cały dzień. Maskara pokryje każdą rzęsę, wytuszuje choćby te najkrótsze znajdujące się w kącikach oczu.

Nie pozostawia uczucia ciężkości.MASKARA POGRUBIAJĄCA i PODKRĘCAJĄCA - VOLUME CURL ma oryginalną, wyprofilowaną mega szczoteczkę, która podkręca rzęsy od nasady aż po same końce. Efekty są widoczne już po pierwszym pociągnięciu.

Maksymalny kontakt z rzęsami umożliwia szczoteczka, która nadaje oryginalnej objętości, a także uwodzicielskiego spojrzenia.MASKARA rozszerzAJĄCA objętośĆ I skrajnIE POGRUBIAJĄCA - 3 TRIPLE BLACK - Tusz do rzęs o trzykrotnie mocniejszym odcieniu czerni.

znaczna, postępowa szczoteczka z włókien doskonale chwyta włoski od nasady aż po same końce. Ultra ciemna konsystencja zagwarantuje wyrazisty efekt końcowy.