i love extreme volume mascara - tusz do rzęs dodający objętości 01 black, 10 ml marki Essence promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem i love extreme volume mascara - tusz do rzęs dodający objętości 01 black, 10 ml marki Essence oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 13.49 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-28%
Essence I Love Extreme Volume Mascara mascara 12.0 g
13.49
Douglas
Pogrubiający tusz do rzęs Ultra Black I Love Extreme Crazy Volume Mascara
18.83
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Essence
Kategoria:Tusze do rzęs
Pojemność 12 ml

Opis

Niemiecka producent Essence już od wielu lat jest obecna na polskim rynku, ciesząc się szerokim zainteresowaniem ze strony kupujących. Producent specjalizuje się w produkowaniu różnych kosmetyków pielęgnacyjnych i kosmetyków do makijażu.

Jej asortyment jest gwarancją wysokiej jakości, a także przystępnej ceny, co dla wielu konsumentów jest uzupełniającą motywacją do zakupu. Szeroką ofertę kosmetyków Essence znajdą Państwo także w naszym sklepie – zapraszamy do zaznajomienia się z poszczególnymi produktami, które okażą się niezastąpione zwykle w sztuce makijażu.

proponujemy Państwu pokaźny wachlarz kosmetyków Essence, w tym między innymi cienie do powiek i tusze do rzęs. Z ich pomocą można zadbać o atrakcyjną oprawę oczu, kierując się indywidualnymi preferencjami.

Wymienione produkty spełnią wymogi także fachowych wizażystek, którym zależy na kosmetykach do makijażu o najwyższej jakości. Tusze, a także cienie są dostępne w różnorodnych wariantach kolorystycznych.

Preparaty przez sporo godzin utrzymują się na rzęsach i powiekach, stojąc na straży atrakcyjnego wyglądu. Pokaźnym powodzeniem wśród naszych klientek cieszą się pudry oraz podkłady firmy Essence. Dzięki nim można zadbać o wydajne zamaskowanie niedoskonałości skórnych lub zmarszczek.

Warto także zwrócić uwagę na błyszczyki o dodatkowych właściwościach. Tego typu kosmetyki okażą się niezastąpione w optycznym powiększeniu ust albo w korekcie ich kształtu. Należy podkreślić,równocześnie błyszczyki perfekcyjnie pielęgnują delikatną skórę warg, sprawdzając się choćby podczas zimowej aury.

W naszym sklepie można nabyć najciekawsze warianty kolorystyczne, dzięki czemu każda pani znajdzie u nas odpowiednią propozycję, kierując się jednostkowym typem urody. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kosmetyków Essence – dla Państwa wygody podzieliliśmy je na tematyczne działy, aby ułatwić znalezienie potężnych artykułów.

gwarantujemy, iż proponowane poprzez nas kosmetyki są oryginalne i pochodzą od niemieckiego producenta.