Essence lash princess false lash effect mascara waterproof mascara 12.0 ml (4059729207241) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Essence lash princess false lash effect mascara waterproof mascara 12.0 ml (4059729207241) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 24.32 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Essence Lash Princess False Lash Effect Mascara wodoodporny wydłużająco-pogrubiający tusz do rzęs Black 12 ml
24.32
Bee.pl
Lash Princess False Lash Effect Mascara wodoodporny wydłużająco-pogrubiający tusz do rzęs Black
24.32
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Essence
Kategoria:Tusze do rzęs
Pojemność 12 ml

Opis

Z wodoodpornym tuszem do rzęs Lash Princess False Lash Effect Mascara Waterproof Mascara od Essence Twój makijaż oka awansuje na innym poziom. Ponieważ wodoodporny tusz do rzęs Lash Princess False Lash Effect Mascara Waterproof ze specjalnie ukształtowaną szczoteczką z włókna nie tylko wydłuża rzęsy.

na dodatek rzęsy dostają cudowną pojemność i atrakcyjne, eleganckie podkręcenie. Rozmach rzuca się w oczy na opakowaniu tuszu do rzęs od Essence. Ponieważ pojemniczek tego tuszu do rzęs nie został zainspirowany nudnymi, poręcznymi obserwacjami, ale ekscytującą suknią wieczorową.

Jest po prostu zmysłowy na zewnątrz i w środku.Głęboka czerń, ekscytująca i genialny do makijażu glamourJak sama nazwa wskazuje, wodoodporny tusz do rzęs Lash Princess False Lash Effect Mascara Waterproof pogrubia rzęsy i formuje wrażenie dramatycznych, nienaturalnych rzęs.

Jeśli więc nie masz ochoty bawić się nienaturalnymi rzęsami, ale chcesz uzyskać efekt glamour lub dramatyczny makijaż, po prostu pokochasz ten wodoodporny tusz do rzęs od Essence. Makijaż dzienny można w dodatku genialnie upiększyć wodoodpornym tuszem do rzęs Lash Princess False Lash Effect Mascara Waterproof.

Kolejną zaletą, która przemawia za tym tuszem do rzęs, jest niezrównany stosunek ceny do wydajności oraz fakt, iż Essence całkowicie rezygnuje z testów na zwierzętach i wymaga tego od swoich dostawców.